Може ли да се забременее през дрехите?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот puffy111 » 10 Сеп 2012, 00:38

Здр! Въпрост ми е може ли да се забременее, по време на "натискане".т.е...той е възбуден, а ти си в скута му, но разбирасе с дрехи?"

"Миличка няма начин да забременееш така. 100%
Ако нямаш с кого да поговориш пиши ми на лични мога да ти дам и скайп аз самата родих на 16г и предполагам ти не си на много повече. Щом задаваш такива въпроси имаш нужда от спешна помощ. Пиши ми"

Прочетох отговорите ви на този въпрос.Знам задаван е 100 пъти..Но нека го зададем така..Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.
puffy111
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Сеп 2012, 00:36

Re: Моля за мнението ви по този въпрос

Мнениеот Камелия » 10 Сеп 2012, 13:50

puffy111 написа:Здр! Въпрост ми е може ли да се забременее, по време на "натискане".т.е...той е възбуден, а ти си в скута му, но разбирасе с дрехи?"

"Миличка няма начин да забременееш така. 100%
Ако нямаш с кого да поговориш пиши ми на лични мога да ти дам и скайп аз самата родих на 16г и предполагам ти не си на много повече. Щом задаваш такива въпроси имаш нужда от спешна помощ. Пиши ми"

Прочетох отговорите ви на този въпрос.Знам задаван е 100 пъти..Но нека го зададем така..Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.

Не мога да се сдържа да не ти отговоря. Няколко пъти ти прочетох коментара и веднага ти отговарям. Колкото и да сте възбудени, колкото и изрязани да са ви панталонките, колкото и да сте се натискали няма как да забремениш момиче по този начин. Първо сперматозодите не са с извънземен произход и не може да се придвижат от уретрата ти, по бельото, през панталонките, до нейните панталонки, нейното бельо и да влязат във вагината й за да я оплодят най-безцеремонно. Второ дори това да се случи, шанса в този момент тя да е в овулация и всичко това да стане реалност. Трето количеството на сперматозоиди в "смазката" която отделяш е твърде малко да забремени момиче по нормалния начин, та камо ли само с натискане.
Бъди на 100 % сигурен, че девойката няма как да забременее, а ако все пак е бременна, бебето определено няма да е от теб!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Моля за мнението ви по този въпрос

Мнениеот Снежана » 12 Сеп 2012, 14:41

puffy111 написа:Здр! Въпрост ми е може ли да се забременее, по време на "натискане".т.е...той е възбуден, а ти си в скута му, но разбирасе с дрехи?"

"Миличка няма начин да забременееш така. 100%
Ако нямаш с кого да поговориш пиши ми на лични мога да ти дам и скайп аз самата родих на 16г и предполагам ти не си на много повече. Щом задаваш такива въпроси имаш нужда от спешна помощ. Пиши ми"

Прочетох отговорите ви на този въпрос.Знам задаван е 100 пъти..Но нека го зададем така..Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.
Ако от басейн се забременяваше до сега да съм родила 10 деца! Четете повече специализирана литература бе хора!
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2014, 12:35

Какви са тези глупости, хората толкова се страхуват от това забременяване,а никой не мисли навреме за предпазване от него. Как ще се случи това нещо,че и през дрехите,хората се мъчат с години да имат дете, ако ставаше толкова случайно..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот Kaya » 18 Мар 2015, 12:08

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: не мога да повярвам, че съм пропуснала толкова култова тема! Чудя се, защо децата изобщо стигат до такива ситуации, след като дори не им идва на акъл какво правят, какво МОЖЕ да стане и какви неща си измислят просто! :) Те я свършили, някаква, а после седят и пишат по форумите глупости. :lol: :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот silver933 » 18 Мар 2015, 12:46

Всякакви луди въпроси може да срещне човек в интернет, не се учудвайте. Тъпо е наистина, че младите не знаят с какво се захващат направо :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот Snejna » 18 Мар 2015, 13:51

Според мен имате основание да се притеснявате, аз забременях, въпреки че не бях с гаджето си :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот Krum » 18 Мар 2015, 15:42

И през дрехите може да се забременее и през обувките даже :)))
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот Doktoricata » 18 Мар 2015, 17:03

Явно сте деца и искате да знаете как да се предпазите. Съветвам ви да поговорите с някой по-голям от вас и да използвате ПРЕЗЕРВАТИВИ!!!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Може ли да се забременее през дрехите?

Мнениеот Slavena » 18 Мар 2015, 17:26

Аз пък си мисля, че е напълно възможно и съвсем логично се притесняваш! :!: :!: :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта