Лечение на абсцес - Сумаммед 500 мг

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Лечение на абсцес - Сумаммед 500 мг

Мнениеот buda1986 » 20 Сеп 2012, 19:53

Здравейте,
преди около 1 седмица си поставих инжекция в рамото с мускулна игла.Преди 2 дена започна да ме боли рамото и да ми се повишава температурата,а мястото където бе поставена инжекцията е подуто.Моля за съвет и наи-вече антибиотик за този абцес и дали е подходящ този антибиотиk SUMMAMED 500mg.
buda1986
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 19:49

Re: Лечение на абсцес

Мнениеот bisertaskov » 20 Сеп 2012, 21:12

buda1986 написа:Здравейте,
преди около 1 седмица си поставих инжекция в рамото с мускулна игла.Преди 2 дена започна да ме боли рамото и да ми се повишава температурата,а мястото където бе поставена инжекцията е подуто.Моля за съвет и наи-вече антибиотик за този абцес и дали е подходящ този антибиотиk SUMMAMED 500mg.

От написаното не става ясно за какво ти е поставена тази инжекция,и никой не би рискувал да ви препоръчва антибиотик за лечение без да е доктор, поне така си мисля.Най-добре е да се обърнеш към лекар по най бързия начин за да не стане по зле работата.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Лечение на абсцес

Мнениеот Ваня_13 » 21 Сеп 2012, 10:20

buda1986 написа:Здравейте,
преди около 1 седмица си поставих инжекция в рамото с мускулна игла.Преди 2 дена започна да ме боли рамото и да ми се повишава температурата,а мястото където бе поставена инжекцията е подуто.Моля за съвет и наи-вече антибиотик за този абцес и дали е подходящ този антибиотиk SUMMAMED 500mg.

Хубаво е да се знае каква е била инжекцията, ако е била жива ваксина, тази висока температура е малко обезпокоителна. Преди да предприемете каквито и да е действия консултирайте се със специалист преди нещата да са станали по-сложни.
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта