Топ ъп лайф на Цептер помага ли срещу хронична умора?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Топ ъп лайф на Цептер помага ли срещу хронична умора?

Мнениеот the princess » 20 Окт 2012, 18:19

Много ми похвалиха тази хранителна добавка / енергиен коктейл Топ ъп лайф/Top Up Life на компанията Цептер. Приятели са я ползвали и са много доволни!
Какъв ми е проблема ли? Към средата на седмицата се чувствам ужасно уморена и това не зависи от никакъв сезон. Няма значение дали е пролет или есен все едно и също. Пия по повече от две кафета на ден, но нищо не помага. Не искам да прекалявам с кофеина и кафетата, зле ми е на стомаха после, особено ако пия на гладно. Чета, че тази хранителна добавка Топ ъп Лайф съдържа екстракт от гуарана, таурин, както и три жизнено важни B витамина.
Цептер винаги са държали на качеството, дали тази добавка ще ми помогне срещу хроничната умора?
Още повече, виждам, че във Фрамар е на промоция, която никъде не намерих - две опаковки на цената на една!
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Топ ъп лайф на Цептер помага ли срещу хронична умора?

Мнениеот tano » 29 Авг 2019, 11:52

Не съм фен на енергийните напитки. По принцип кафето ми е достатъчно. Не ми се вярва "Топ ъп лайф" да помага при хронична умора. По-скоро бих препоръчал по възможност дълга почивка сред природата, далече от стрес и дразнители - поне 2 седмици. :wink:
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Топ ъп лайф на Цептер помага ли срещу хронична умора?

Мнениеот marchinko73 » 12 Ное 2019, 20:30

tano написа:Не съм фен на енергийните напитки. По принцип кафето ми е достатъчно. Не ми се вярва "Топ ъп лайф" да помага при хронична умора. По-скоро бих препоръчал по възможност дълга почивка сред природата, далече от стрес и дразнители - поне 2 седмици. :wink:


Аз пък препоръчвам две уискита или водки с "Топ ъп лайф" след работа и всичко ще е на 6! :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта