Шампоан против пърхот с доказан ефект

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Шампоан против пърхот с доказан ефект

Мнениеот Даниела Стоянова » 29 Окт 2012, 16:35

От години се боря с пърхота, ту ми изчезне и се успокоя, че съм се преборила успешно и след ден два пак ми се появи. Ползвах какви ли не мазила, но няма особен ефект. Освен това косата ми често се омазнява, губи блясъка си и обема. Не мога една прическа да си направя и за това винаги я нося вързана. Омръзна ми вече. Препоръчайте ми шампоан против пърхот с доказан ефект. Ще съм ви много благодарна.
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот beautymaniac » 30 Окт 2012, 15:19

Аз съм ползвала Head Remedy Dandruff Shampoo (Dandruff Control & Gentle Cleansing) на КМС Калифорния и съм много доволна. Реших си проблема с пърхота само след няколко измивания :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот ema_stef » 19 Ное 2012, 20:56

Аз в момента ползвам ето този шампоан от професионалната серия на Шварцкопф Бонакюр http://bg.strawberrynet.com/haircare/sc ... 35/#DETAIL, моят скалп е супер чувствителен и какви ли не шампоани съм ползвала, но винаги изсушават скалпа ми и довеждат до образуването на пърхот и в комбинация с твърдата вода с която се мием ежедневно, скалпа ми прилича на бяла зимна приказка :D , много е неприятно да ръсиш след себе си бял прах :D , този шампоан ми беше препоръчан от фризьорката ми тъй като в нейния салон тя използва само това, и мога да кажа, че професионалната серия на Шварцкопф няма нищо общо с комерсиалната Шаума или Глис Кюр продавана тук у нас. :D
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот beautymaniac » 20 Ное 2012, 12:38

ema_stef, може и аз да поръчам този шампоан от ягодката и да го опитам и него. Хубаво е да се сменят продуктите с грижа за косата, а щом ти казваш, че си доволна от този професионален продукт сигурно ще се възползвам и аз :) Важното е да има добър и траен ефект :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот Aneta67 » 27 Ное 2012, 20:00

Дайте мнение за някой шампоан на по сносни цени и да е ефикасен срещу пърхут :D
Aneta67
 
Мнения: 72
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:47

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 20:21

Аз използвам от около 3 г. само Clear - зеленият и всичките ми оплаквания изчезнаха. Имах пърхут и постоянно ме сърбеше скалпа, особено лятото и когато бях нервна, направо съм си правила рани от чесане. Използвах какво ли не, но ефекта беше краткотраен. След като започнах да използвам зеленият Clear всичките ми оплаквания изчезнаха.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот renyto » 06 Мар 2013, 21:58

изпробвала съм серията на Евтерпа против пърхут, доволна съм
renyto
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Мар 2013, 21:25

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот winterrose » 06 Мар 2013, 22:04

Пробвала съм какво ли не, и не мога да кажа, че има особен ефект. Така рекламираните шампоани като Head and shoulders със сигурност не действат. Отскоро започнах да се интересувам, да чета повече етикетите и да търся шампоани без сулфати. Точно тези химии предизвикват дразнене на скалпа, а оттам и пърхут.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот beautymaniac » 07 Мар 2013, 16:48

Купих си този шампоан http://bg.strawberrynet.com/haircare/ke ... 90/#DETAIL и съм много доволна. Не е точно против пърхот, но чудесно почиства скалпа. Много съм доволна от продуктите на тази марка :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Шампоан против пърхот

Мнениеот niya_mazova » 09 Окт 2013, 11:14

И аз се боря с пърхота отдавна с мазен пърхот, сега намерих един нов шампоан Дукрей Скранорм и ще направя пореден опит за преборване, ако имате други ефикасни и изпробвани средства - пишете! :)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта