Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот Raq Apostolova » 06 Ное 2012, 13:00

Здравейте!
За пръв път пиша във вашия форум и се надявам да открия много нови приятели. Интересува ме спрея за нос Африн с морска вода при хрема и простудни заболявания.
Двете ми деца са постоянно с течащи носове, съпругът ми също. Да си призная, аз съм маниачка на тема природни решения и продукти та за това прибегнах до Африн. Забелязах, че Африн е три вида и не зная каква е разликата. Ясно ми е, че Африн Бейби е за бебета и малки деца, но каква е разликата между другите два вида? Ще съм ви благодарна да ми помогнете! Благодаря предварително!
Raq Apostolova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Ное 2012, 12:36

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот Margo » 06 Ное 2012, 16:06

Използвала съм Африн спрей за нос когато детето ми беше много малко и не можеше да изкара жилавия секрет от нослето си. Едно две впръсквания и отпушваше ноздрите на детето и то спеше спокойно. Това е физиологичен разтвор за прочистване на носа, хубав е и го препоръчвам.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот Golfie » 09 Ное 2012, 16:32

За мен това е много полезен продукт. Преди години, при една дълга хрема, бях си разранила носа и понеже запушванията не спираха, болката бе адска. Опитах с какво ли не, нищо не се получи, нещата само се влошиха. Мой познат "ме почерпи" /ама как звучи това само за лекарство, а.../ и подобрението бе доста бързо. Искрено се надявам да не се простудявам скоро, но ако случайно се случи...ще си взема Африн. Интересно ми е, каква е разликата между трите вида?
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот the princess » 09 Ное 2012, 17:30

Golfie написа:За мен това е много полезен продукт. Преди години, при една дълга хрема, бях си разранила носа и понеже запушванията не спираха, болката бе адска. Опитах с какво ли не, нищо не се получи, нещата само се влошиха. Мой познат "ме почерпи" /ама как звучи това само за лекарство, а.../ и подобрението бе доста бързо. Искрено се надявам да не се простудявам скоро, но ако случайно се случи...ще си взема Африн. Интересно ми е, каква е разликата между трите вида?

Африн Хипертоник го дават за хигиена на носната кухина, Африн Изотоник е да отпушване на запушен нос, а Африн бейби -смятам, че е красноречиво за какво е - за бебета и малки деца. Вероятно Африн Хипертоник може да се използва по-продължително време, докато Африн Изотоник само за отпушване на носа. Не съм ползвала нито един от тези продукти, но смятам да пробвам, чувам добри отзиви за тези продукти от познатите си.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот dobi_kuneva » 20 Дек 2012, 23:48

Ние ползваме Африн бейби и съм доволна понеже бебчето ми има секрети и често му е запушено нослето, много ни помага това спрейче! Препоръчвам го на всички мами с бебета. Останалите не сме ги ползвали, но мисля скоро да взема и за нас със съпруга ми.
dobi_kuneva
 
Мнения: 23
Регистриран на: 30 Сеп 2011, 19:21

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот rora » 06 Фев 2013, 16:39

За съжаление редовно имам запушен нос и затова често използвам Африн. Ползвала съм и други спрейове, но от него съм най - доволна...
Разликата между двата продукта е , че единият(Afrin PureSea) се използва превантивно, за хигиена. Отстранява секрети, алергени, вируси и бактерии, за да предпазва от простуда и алергии.
Другият продукт (Afrin PureSea хипертоник) помага да се справим с вече запушен нос.Бързо отстранява запушването и отново осигурява за леко дишане.
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот denkaruseva » 06 Фев 2013, 16:47

Аз имам синузит и от години винаги нося капки за нос със себе си. Радвам се, че открих Африн. Той е препаратът, който ми се отразява най - благотворно.
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот Violetta » 14 Фев 2013, 21:53

Също ми действа много добре, много по-добре от останалите подобни продукти. Това е полезно за мен, че носът ми е постоянно запушен тези дни.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Африн - морска вода при хрема и простудни заболявания

Мнениеот Алиса_В » 08 Ное 2018, 16:28

Нищо специално няма в Африна според мен. Всеки спрей с морска вода върши същата работа. :thumbup:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта