Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот Pipilota » 14 Апр 2017, 12:27

Monika_Spasova написа:Аз все още не ползвам, макар че съм накрачка от 30-те. моята кожа е нормална и съм една о тмалкото с нормални кожи, но след баня е суха... сега се чудя за нощен крем, защото точно вечер ми се изсушава повече, без значение - зиме, лете. Нещо по-безобидно за начинаещи? :lol:

Защо не пробваш с масла, вместо с крем, кокосово ползвам аз и кожата ми е много мек аи нежна.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот Magdalena_Nai » 04 Май 2017, 22:05

Monika_Spasova написа:Аз все още не ползвам, макар че съм накрачка от 30-те. моята кожа е нормална и съм една о тмалкото с нормални кожи, но след баня е суха... сега се чудя за нощен крем, защото точно вечер ми се изсушава повече, без значение - зиме, лете. Нещо по-безобидно за начинаещи? :lol:

Ако след къпане усещаш "дърпане"-значи вече кожата ти проявява признак на сухота и си казва, че иска крем! :) Или масло:)
Ако избираш масла- забелязала съм,че има голям диапазон от марки с различн цени-най-евтините са ми много тежки и забелязах, че не миришат толкова уханно и добре.
А кремът, който аз опитах и след него и други от марката беше Doliva Light и нощен. Лайт кремът е много лек и приятен с билки, витамини. В аптекии, където има серията има и тестери-попитай и опитай.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот Kremiliya » 05 Май 2017, 09:41

Кремовете на vichy ползвам и съм много доволна, вярно, че цената им не е ниска, но и аз съм вече на 42 и нямам много възможности да рискувам с козметиката.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта