Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот beautymaniac » 23 Ное 2012, 15:59

Моля, споделете какъв нощен крем, гел, серум използвате за лице, шия, деколте и околоочната зона :) Отново се чудя на какво да се спра и какво да избера за зимния сезон :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Нощен крем

Мнениеот Hristova » 24 Ное 2012, 14:29

Чета за марката Скинкод, но все още не мога да се реша дали да си купя нещо. На 30 години съм и се чудя дали е за моята кожа тази серия, какво ще ме посъветвате?
Hristova
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:11

Re: Нощен крем

Мнениеот Ваня_13 » 26 Ное 2012, 12:32

Искам да попитам относно нощните кремове, съставките им по-силни ли да от съставките на обикновените дневни кремове.
На каква възраст трябва да се обърне сериозно внимание на кожата на лицето и да се започне използването на нощни кремове?
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Нощен крем

Мнениеот rora » 05 Фев 2013, 12:57

Чета за марката Скинкод, но все още не мога да се реша дали да си купя нещо. На 30 години съм и се чудя дали е за моята кожа тази серия, какво ще ме посъветвате?

Добър избор.Продуктите на Скинкод са нежна грижа за кожата...Аз съм много доволна.Имат анти - оксидантно действие, защитават кожата от слънчева радиация и забавят преждевременното стареене на кожата.Опитай!
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Нощен крем

Мнениеот beautymaniac » 07 Фев 2013, 18:11

А ползвали ли сте този крем на Гарниер http://bg.strawberrynet.com/skincare/ga ... 56/#DETAIL
и доволни ли сте?
Къде мога да намеря тази козметика на Скинкод, за която говорите?
Благодаря ви предварително!
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот rossitta » 14 Фев 2013, 15:32

Козметиката на Скинкод наистина е страхотна...Можеш да намериш в АПТЕКИ ФРАМАР
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот winterrose » 26 Фев 2013, 22:29

През зимата принципно използвам по-плътен нощен крем, отколкото през лятото. На Skincode съм ползвала само капсулите клетъчен серум и лосиона, но предполагам, че и кремовете им са също толкова добри.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот pravilno » 03 Фев 2017, 15:44

За зимния период нощният крем трябва да е богат на витамини и плодови киселини, по-мазен. Дневният е хубаво да е подхранващ и да съдържа лецитин, хиалуронова киселина и витамини. Аз предпочитам български продукти.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот Magdalena_Nai » 13 Апр 2017, 16:57

Нощен крем започнах да търся от скоро, след 30 години ми препоръчаха вече да използвам:)
В аптеката ми попитах за марки, препоръчаха ми различни неща, повечето по-скъпи серии.
Държа на кожата си и хем искам качество, хем не мога да давам 50-100 лева всеки месец.
Обичам и да чета по опаковките и поразучих малко продукти.
Спрях се на Weleda немскаи с шипка, Nuxe френски с шафран , Doliva немски с маслина и витамини (тя е с чувствително по-добра цена от трите).
При серията с маслина имаше Тестер на кремът за ръце, пробвах го и ми хареса аромата, както и че попи моментално. Така се спрях на тази серия. Сега ползвам и витаминен пак от серията. По-натам, все пак мисля да опитам и други-колкото и да сме доволни от козметиката ни, периодично трябва да се сменят кремовете.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Вашите предпочитания за нощен крем през зимата

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Апр 2017, 12:14

Аз все още не ползвам, макар че съм накрачка от 30-те. моята кожа е нормална и съм една о тмалкото с нормални кожи, но след баня е суха... сега се чудя за нощен крем, защото точно вечер ми се изсушава повече, без значение - зиме, лете. Нещо по-безобидно за начинаещи? :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта