Хобито - спасение от стреса.

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Димка Кънева » 14 Яну 2012, 14:33

[Аз съм на същата вълна в момента, защото и аз съм новодомка от скоро:) Да обменим идеи и опит:) ;)[/quote]
С удоволствие! Аз ползвам във фейсбук Списание"Жилища" и там откривам много интерестини идеи, Вие също бихте мигли да ги разгледате. А може да обменим и лични идеи по-нататък. Аз предпочитам да запазя личното си пространство за мен и моето семейство, защото моят дом е моята крепост!
Димка Кънева
 
Мнения: 36
Регистриран на: 30 Дек 2011, 22:55
Местоположение: Стара Загора

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот ogi-smile » 31 Яну 2012, 15:50

Хоби е вид развлечение, занимание и увлечение То е начин да намираме себе си в забързания свят... Прекрасно е, ако повече хора намират време за нещата, които им харесва да правят... Но смятам,че такова днес почити не остава на никой... Аз нямам определено хоби, искам да намеря нещото, което наистина да ме изкарва от стреса..Кое според вас е това развлечение?
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Snejna » 16 Яну 2015, 12:53

Аз си нямам хоби и това е много гадно! А и се чудя, ако имах такова дали щях да имам време, за да го правя..? :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот mix_twix » 25 Юни 2015, 16:25

Не бих казал, че имам някакво хоби, но много обичам да се занимавам със сглабяне и разглабяне на разни неща, това ми доставя истинско удоволствие и рекалсирам много добре ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Юни 2015, 15:11

Аз обичам да правя ръчни картички и много ме успокояват наистина, доста се зареждам с енергия ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Jully » 30 Юни 2015, 16:34

Monika_Spasova написа:Аз обичам да правя ръчни картички и много ме успокояват наистина, доста се зареждам с енергия ;)

А от къде си намираш материали, само онлайн ли се поръчват?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Loreyn » 03 Юли 2015, 11:14

Jully написа:
Monika_Spasova написа:Аз обичам да правя ръчни картички и много ме успокояват наистина, доста се зареждам с енергия ;)

А от къде си намираш материали, само онлайн ли се поръчват?

В София има един магазин Слънчоглед, в който могат да се намерят всякакви подобни щуротийки, а зная, че зареждат и няколко различни магазина в страната, а мисля, че и онлайн можеше да се поръчва :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот red_eyes » 03 Юли 2015, 13:07

Аз много обичам да ходя да си събирам камъчета, независимо къде се намираме и след това си ги напасвам, боядисвам си и си рисувам някакви пейзажи с тях :D малко е откачено :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Jully » 03 Юли 2015, 14:37

red_eyes написа:Аз много обичам да ходя да си събирам камъчета, независимо къде се намираме и след това си ги напасвам, боядисвам си и си рисувам някакви пейзажи с тях :D малко е откачено :D

Да, доста е ненормално, но пък щом ти харесва. ;)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Alex_mor » 03 Юли 2015, 15:21

Моето хоби и удоволствие е риболовът, това е нещото, което ме отпуска най-много, лошото е, че жените трудно го разбират и си мислят че ние нарочно бягаме от тях, па те като си шият гоблена по цял ден - може?! :roll:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта