Хобито - спасение от стреса.

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот roksana » 09 Фев 2016, 15:38

Четенето на книга ме отпуска. Сега тръгнах да си търся стрелбище, защото стрелянето с пистолет много яко ме отморява психически. Малко се получи шашаво - хем четене, хем стрелба :lol: Какво да правиш, такава съм си! :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2016, 15:10

roksana написа:Четенето на книга ме отпуска. Сега тръгнах да си търся стрелбище, защото стрелянето с пистолет много яко ме отморява психически. Малко се получи шашаво - хем четене, хем стрелба :lol: Какво да правиш, такава съм си! :grin:

Явно имаш доста събрана агресия в себе си, че по такъв начин да си търсиш желанието и начина да си отпочинеш. :) По-добре си помисли кое точно не ти е наред. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот pavleta » 12 Фев 2016, 12:45

Mon_ton написа:
roksana написа:Четенето на книга ме отпуска. Сега тръгнах да си търся стрелбище, защото стрелянето с пистолет много яко ме отморява психически. Малко се получи шашаво - хем четене, хем стрелба :lol: Какво да правиш, такава съм си! :grin:

Явно имаш доста събрана агресия в себе си, че по такъв начин да си търсиш желанието и начина да си отпочинеш. :) По-добре си помисли кое точно не ти е наред. :lol:


Добре, че търсиш стрелбище и така си изкарваш агресията, че ........ :shock:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот _Лилия_ » 29 Окт 2018, 16:59

Всеки си намира отдушник в нещо. Е, добре е да е нещо продуктивно и полезно, а не обратното :grin:
Аз обичам да спортувам, не толкова често, колкото би ми се искало, но като за майка с две деца пак бива.
Другото ми хоби беше квилинг. За него обаче ще трябва да почакам, че изисква доста време и концентрация.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот maia the bee » 05 Дек 2018, 15:12

Много ми помага хобито. Обичам да плета и определено се чувствам добре тогава. Всеки трябва да си има отдушник.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Dalia » 05 Дек 2018, 15:22

Естествено, че е бягство от стреса и от сивото ежедневие, внася му цвят, а може би и сладък аромат :lol: Зависи кой какво хоби има. Аз преди шиех гоблени, сега отдавна не съм се занимавала с тези аростократични дейности, както ги наричаше мъжът ми, но понякога много ми липсва. Сега вече не шия, защото очите ми много отслабнаха и трябват очила, силна светлина много фактори стават, а то си е фина работа. Когато искам да се разтоваря вземам плетка, но не е същото, който е шил ще ме разбере. Пробвала съм да правя и изделия от хартия, но и то не се оказа моето нещо. Гобленът е магия след всеки бод се разкриват пред теб нови красоти.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Кат » 04 Фев 2019, 14:54

Аз обичам да оцветявам мандали. Знам че е много популярно напоследък, но аз го правя от няколко години. Вуйчо ми ми носеше от Америка такива книжки, после и тук се появиха. Действат ми страхотно, феерия от цветове и най-добрата терапия.
Кат
 
Мнения: 55
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:54

Re: Хобито - спасение от стреса.

Мнениеот Elias_V » 04 Фев 2019, 15:33

Преди гледах много филми и сериали, за да релаксирам след края на работния ден, но от около година все не ме свърта на едно място. Все гледам да се разхождам и да ходя на танци или да излизам с познати/приятели. Социалният компонент не ми достига явно :lol:
Аватар
Elias_V
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Фев 2019, 15:25

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron