Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на ануса

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот Dr Atanas Matev » 17 Ное 2011, 10:02

Кристина написа:Благодаря Ви Докторе за отговора, най-вероятно ще се подложа на операция на перианална фистула с анестезия, която предлагате във вашия център.
Бихте ли дали повече информация за продължителност на операцията, колко дни болнични ще ми трябват (защото съм работеща), а също така и други важни подробности.
Благодаря.


Здравей отново Кристина, мога да отговора на всичките Ви въпроси касаещи Вашето лечение, но ако желаете да получите концентрирана информация свържете се на тел: 0888375060 с мен. Между фистула и фистула разликата е от небето до земята.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот Dr Atanas Matev » 18 Ное 2011, 10:16

Кристина написа:Благодаря Ви Докторе за отговора, най-вероятно ще се подложа на операция на перианална фистула с анестезия, която предлагате във вашия център.
Бихте ли дали повече информация за продължителност на операцията, колко дни болнични ще ми трябват (защото съм работеща), а също така и други важни подробности.
Благодаря.


Здравей Кръстина,
няма как да да отговоря на въпросите Ви, без данни за това, какъв тип фистула имате Вие. Фистулите биват интрасфинктерни, долни транссфинктерни, високи транссфинктерни и екстрасфинктерни. Различните видове се лекуват с различни методи, с различен възстановителен период. Обичайно една такава операция продължава от 10 до 40 мин. По леките варианти могат да се лекуват амбулаторно, други изискват хоспитализация от 1 до 3 дни.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот stells » 18 Ное 2011, 19:38

Здравейте, д-р Матев. Преди месец и половина родих и оттогава имам запек. От време на време ми се появвяват и изчезват външни хемороиди. За вътрешни дали имам - незнам, но при изхождане се появява боцкане и леко кървене(което не е всеки път). Бих искала да ви помоля да ме посъветвате с какво да се мажа, така че да не влияе на кърменето? Благодаря ви предварително
stells
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Ное 2011, 18:52

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот stells » 18 Ное 2011, 19:40

Здравейте, д-р Матев. Преди месец и половина родих и оттогава имам запек. От време на време ми се появвяват и изчезват външни хемороиди. За вътрешни дали имам - незнам, но при изхождане се появява боцкане и леко кървене(което не е всеки път). Бих искала да ви помоля да ме посъветвате с какво да се мажа, така че да не влияе на кърменето? Благодаря ви предварително
stells
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Ное 2011, 18:52

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот Dr Atanas Matev » 20 Ное 2011, 19:58

stells написа:Здравейте, д-р Матев. Преди месец и половина родих и оттогава имам запек. От време на време ми се появвяват и изчезват външни хемороиди. За вътрешни дали имам - незнам, но при изхождане се появява боцкане и леко кървене(което не е всеки път). Бих искала да ви помоля да ме посъветвате с какво да се мажа, така че да не влияе на кърменето? Благодаря ви предварително



Здравейте, правете топли седящи бани след дефекация с чиста вода. Можете да се мажете с Проктис-М в аналният канал преди и след дефекация, особено ако има по-твърди фекалии.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот selena » 23 Ное 2011, 08:35

Много благодаря на др. Матев, преди 2 дена ме оперира от анална фисура. Само на втория ден след операцията съм и вече се чувствам много добре.Ако някой има проблеми с тия гадини да не се колебае да потърси др. Матев, бог е на тия операции, много ви благодаря докторе. :)
selena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Ное 2011, 15:09

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот selena » 23 Ное 2011, 08:41

Здравей Кристина, аз лично се оперирах при др. Матев, съветът ми е хич не се колебай, бог е на тия операции.
selena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Ное 2011, 15:09

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот Dr Atanas Matev » 23 Ное 2011, 14:38

selena написа:Много благодаря на др. Матев, преди 2 дена ме оперира от анална фисура. Само на втория ден след операцията съм и вече се чувствам много добре.Ако някой има проблеми с тия гадини да не се колебае да потърси др. Матев, бог е на тия операции, много ви благодаря докторе. :)


Благодаря и аз selena, радвам се, че си добре!
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот sally85 » 23 Ное 2011, 22:55

Здравейте,от известно време имам кръв в изпражненията.На какво може да се дължи?Благодаря ви
sally85
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Ное 2011, 22:50

Re: Д-р Атанас Матев -Хемороиди, анална фисура, болести на а

Мнениеот selena » 24 Ное 2011, 14:09

обърни се към др.Матев той е гений по тия болести
selena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Ное 2011, 15:09

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта