Смешко - тема за вицове и забава

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смешко

Мнениеот Violetta » 30 Окт 2011, 10:15

Пътниците в един самолет разбират, че скоро ще катастрофират в планински връх. Става една жена, съблича се гола и се разкрещява:
- Ако ще умрем, искам да умра като жена. Има ли на борда мъж, който да ме накара да се почувствам като жена?
Станал един, съблякъл ризата си и я подал на жената.
- Изглади я! :lol:
Violetta

Re: Смешко

Мнениеот kriskiss2001 » 30 Окт 2011, 19:02

Violetta написа:Пътниците в един самолет разбират, че скоро ще катастрофират в планински връх. Става една жена, съблича се гола и се разкрещява:
- Ако ще умрем, искам да умра като жена. Има ли на борда мъж, който да ме накара да се почувствам като жена?
Станал един, съблякъл ризата си и я подал на жената.
- Изглади я! :lol:

Аз по друг начин бих те накарал да се почувстваш жена. Стига да си съгласна
kriskiss2001

Re: Смешко - тема за вицове и забава

Мнениеот Dipsy » 16 Май 2018, 15:45

Една вдовица плаче на гроба на съпруга си:
Иванееее, Иванеееее, в житото да беше умрял, жито щях да раздавам! Иванеее, Иванееееее, в лозето да беше умрял, грозде щях да раздавам! А ти, Иванееее, умря между две женски кълки! Сека какво да раздавам????
:bump:
Аватар
Dipsy

Мнениеот Локумът » 16 Май 2018, 15:49

Dipsy написа:Една вдовица плаче на гроба на съпруга си:
Иванееее, Иванеееее, в житото да беше умрял, жито щях да раздавам! Иванеее, Иванееееее, в лозето да беше умрял, грозде щях да раздавам! А ти, Иванееее, умря между две женски кълки! Сека какво да раздавам????
:bump:

Е не й е лесно на жената! :lol: :lol: :lol: Сливи да раздаВа!
Аватар
Локумът

Мнениеот vanusha » 16 Май 2018, 19:16

Хванал съм офисен вирус – до обед съм гладен, след обед ми се спи и постоянно имам чувството, че малко ми плащат!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Жените са много хитри и коварни. Ще легнат на гърдите ти и ще попитат невинно: - Миличък, ти някога изневерявал ли си ми? И после само ще чакат, да ти се ускори пулсът… :lol: :lol: :lol: :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Ало, 112 ли е? Имам бързо нужда от помощ!
- Какъв е проблемът?
- Пих виагра и ерекцията ми продължава вече повече от 4 часа.
- И какво от това?
- Ами в инструкцията пише, че ако ерекцията продължава повече от 4 часа, трябва да се обадя на бърза помощ!
- Добре, сега ще ви изпратя лекар.
- Ей, не може ли медицинска сестра, че не съм го правил досега с мъж
vanusha

Предишна

Назад към Общи приказки