Проблем със слуха при дете

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Проблем със слуха при дете

Мнениеот jenskata » 11 Яну 2013, 21:26

Здравейте,проблема е следния,преди известно време ми направи впечатление че детето ми(на 1.2г.) не реагира на името си и на силни звуци и въобще на такива неща.Правихме изследване за слуха защото до последно си мислех че не чува,но изследването което и правиха беше с пълна упойка Бера показа че то си чува.Но ми казаха че проблема не е в слуха и ме посъветваха да се обърна към психолог..А иначе детето си е жизнено,смеем се играе си с играчки ,радва се като гледа телевизор,но не говори още думички и продължавам да си мисля че не чува ,много рядко се обръща когато и говоря и то е за малко.Ако може да ми помогнете да ми кажете какво да правя,благодаря ви предварително.Продължавам да си мисля че изследването може да греши,какво ще ми кажете вие 100% ли е сигурно изследването БЕРА.Какво ще ме посъветвате да направя отук нататък,пак ли да я заведа на УНГ или кък друг специалист да се обърна?Благодаря ви предварително!
jenskata
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2013, 19:50

Re: Проблем със слуха при дете

Мнениеот varlam » 09 Юли 2019, 20:26

Казвали са ми един прост трик- с ключове. Ако реагира на звъна,няма проблеми.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта