Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот mayahpetrowa » 07 Апр 2013, 15:30

Здравейте,

Ние сме студенти в 2ри курс , ИУ - гр.Варна. Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент.
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1
mayahpetrowa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Апр 2013, 15:27

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот spring » 21 Май 2013, 15:23

КАУФЛАНД и ЛИДЛ :P В първата верига има повече избор, но когато бързам предпочитам Лидл
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот denkaruseva » 22 Май 2013, 16:37

Само не и в Била. В последно време прекаляват с цените, за сметка на качеството...
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2014, 12:55

Аз също най-обичам да пазарувам от МЕТРО и Кауфланд, от скоро отвориха Карфур в града и нещо не съм впечатлена, дори подредбата на стоките е кофти.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Malina » 08 Яну 2015, 17:40

Най си харесвам Кауфланд, но ми е много далеч, затова предпочитам Метро. Но най-често пазарувам от Билла и то главно яйца, кисело мляко, хляб, пакетирани стоки. Нямат добър асортимент на колбаси, сиренето им също не е хубаво, а кашкавала е еднакъв навсякъде.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Lollipop » 26 Авг 2016, 14:47

Malina написа:Най си харесвам Кауфланд, но ми е много далеч, затова предпочитам Метро. Но най-често пазарувам от Билла и то главно яйца, кисело мляко, хляб, пакетирани стоки. Нямат добър асортимент на колбаси, сиренето им също не е хубаво, а кашкавала е еднакъв навсякъде.

И на мен ми харесва в Кауфланд, но пък ме дразни, че има много хора и винаги са някакви ужасни опашки, които ми изпиляват нервите.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот donni » 26 Авг 2016, 15:03

Аз редувам Билла и Кауфланд. Мисля, че цените им са по- поносими от другите големи вериги и отговарят на съответното качество. Имам съмнения относно прясното им месо и рядко купувам оттам.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Lollipop » 26 Авг 2016, 15:08

donni написа:Аз редувам Билла и Кауфланд. Мисля, че цените им са по- поносими от другите големи вериги и отговарят на съответното качество. Имам съмнения относно прясното им месо и рядко купувам оттам.

И при мен ми се е случвало, когато взема от атм месо после да ми дъха кофти! Затова вземам само от месарски магазини, а от тях използвам да си купувам пакетираните неща - боб, ориз, и подобни основни продукти.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот magda » 02 Сеп 2016, 10:42

В нашия град преди имаше Пикадили, много ми харесваше, всичко беше прясно, богато разнообразие. Скъпичко беше, но си заслужаваше.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Galina.bg » 28 Сеп 2016, 14:04

Пазарувам предимно в Метро и в малките магазинчета, които имат добър стандарт на предлагане и обслужване. Навсякъде другаде е наводнено с абсолютни боклуци.
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта