Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот mix_twix » 28 Сеп 2016, 14:06

На мен ми харесват магазини като Тмаркет, СБС, СБА и такива, има всичко, оборотни са, качествени неща и на сносни цени.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Lili_pili » 28 Сеп 2016, 14:38

mix_twix написа:На мен ми харесват магазини като Тмаркет, СБС, СБА и такива, има всичко, оборотни са, качествени неща и на сносни цени.

Фантастико също е добър магазин, но май го има само в София. Но все пак си мисля, че от магазини, в които се пазарува много няма как да застоява стоката.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот penelopa » 28 Сеп 2016, 14:41

mix_twix написа:На мен ми харесват магазини като Тмаркет, СБС, СБА и такива, има всичко, оборотни са, качествени неща и на сносни цени.


СБС и аз много го харесвам. Зареден и доста по-евтино от всякакви Била, Метро и Кауфланд.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Malina » 18 Окт 2016, 16:02

Е, дали е по-зареден от другите магазини не знам, но в хранителните стоки е добре концентриран и добре зареден, да. И аз го харесвам, има всичко необходимо за хладилника. ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот zheleva212 » 08 Ное 2016, 17:15

То това е достатъчно, в магазина ти да има всичко необходимо, но същевременно да ти предлага и неща, които иначе трябва да ходиш само заради тях в големите вериги. А пък близо до нас има една страхотна пекарна, която винаги ме изкушава с ароматните си хлебчета и тестени изделия :grin: .
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Локумът » 09 Ное 2016, 12:51

Напоследък пак се върнах към Метро, опцията от там, лесно да си вземаш по много пакетирано ме блазни, рибата на Метро също ми ме фаворит, месо не съм пробвал от години. :roll: СБС не съм виждал отдавна.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Ное 2016, 17:04

За магазин с необходим асортимент за дома избирам само сбс, бъурзо и удобно, има всичко. За по-сериозно зареждане избирам Кауфланд, за плодове и зеленчуци, поо-екзотична кухня се спирам на Лидл, сладоледи лятото само от Лидл!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Rali_hr » 14 Ное 2016, 15:11

Напоследък избирам все от Кауфланд и от Лидл, в други магазини не ходя. От Лидл купувам зеленчуци, интересни неща от седмичните промоции, сладоледи и сладки неща. От Кауфланд вземам традиционните за нашите ширини неща - ориз, боб, леща, брашно, олио, оцет, сол, захар и подобни неща.
От месарските магазини си вземем месо и риба, а картофи - незнайно защо точно тях си купувам от зеленчуковите магазини. Като цяло това ми е разделението. Все си обещавам без причина да не влизам в тея магазини, че едно 20 лева не ми мърдат, без да броя основните неща, които уж купувам.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Lili_pili » 08 Мар 2017, 13:38

Скоро влезнах в Т маркет за първи път, много ми хареса магазина, има всичко, много е зареден, но не е чак Кауфланд да речем,където се губи страшно много време.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Къде пазарувате храна - любими места и магазини

Мнениеот Dust » 13 Ное 2018, 13:04

От утвърдените магазини избягвам, просто не им вярвам. Или някое квартално, или сергийките за плодове и зеленчуци, където продават производители. Поне да изкарат и те някой лев.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron