Голямото пролетно почистване - защо мъжете биват тормозени

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Апр 2018, 16:13

Аз това нещо не го правя, не ми пречи целогодишно да живея в кочина. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
По-скоро съм като мъж - ненавиждам ваденето от шкафчета, безсмисленото прибиране и т.н. след ремонта у дома, почиствам само ремонтираните стаи, другите все още ме дразнят - проблем, който имах и преди, не чистих добре, защото не харесвах дома си.
С времето се надявам и последните 2 стаи да бъдат ремонтирани, за да имам желание да им отдам времето си, тогава може и да почна да чистя пролетно (макар че се съмнявам).
Прозорците чистят фирми, така че ми е спокойно, обаче от друга страна, при мен се замърсяват след около седмица! :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот orck » 05 Апр 2018, 16:19

Не, не ...НЕ!
моите шкафове, чекмеджета и кутии се пипат само от мен, единственото място където се попат мои вещи и се разместват безнаказано е гардероба- там жената да чисти колкото си ще.
Но заради пролетно почистване да се рови из ателието, да се изпразват секции и да се обръща дома с главта надолу няма да позволя, ако ще турско да става.
Достатъчно шантаво е и без тва. Ако регулярното почистване не им е достатъчно ще трябва да правят тези ексцесии докато ме няма и определено не трябва д ами пишат инструментите, за да ен се гледаме смутено.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Голямото пролетно...разчистване /геноцид над мъжа

Мнениеот silver933 » 13 Апр 2018, 10:12

Не участвам в такова нещо като пролетно почистване. намерил съм фирма, която чисти прозорци за без пари направо, идват - чистят ги , аз плащам, банята също, минават и фурната. Гардеробите жената да си играеа колкото си иска с тях, не ми пречи.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта