Подут език - симптом за какво е?

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Подут език - симптом за какво е?

Мнениеот maq » 08 Фев 2013, 14:50

Здравейте от 2 месеца някъде започнах да се чуствам зле, бях все по-вече изморена с всеки отминал ден, имах сърцебиене, прилошаваше ми имах и ниско кръвно.
Казаха ми да отида на ендокринолог за щитовидната жлеза, пуснах и тсх хормон излезе 2.2 µIU/ml Референтна област 0.27 - 4.2. Бях на преглед, казаха че не било в това проблема. От 2 дни обаче, под езика ми излезнаха мехури, после отидоха и над езика и някакви топчета.
Снощи езика ми стана много блед и се поду имам отпечатъци от зъби по него, чуствам го като изтръпнал на моменти, нямам никакъв апетит. Имам и една болка в гърдите при дишане, кочто я има и нагърба при плешката при сърцето. Хематолога се съмняваше за недостиг на витамин б12, но имам час при него чак вторник.
Вие как мислите това възможно ли е с тези симптоми?
Забравих да кажа, че имам и спастичен колит, пия LactoFlor от няколко седмици.
maq
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Фев 2013, 14:39

Re: Подут език - симптом за какво е?

Мнениеот achi » 15 Ное 2015, 05:15

Какъв се оказа този проблем ? Аз съм в същата ситуация.
achi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Ное 2015, 04:48

Re: Подут език - симптом за какво е?

Мнениеот Bambaa » 15 Ное 2015, 15:18

И аз имах подобни симптоми, навсякъде четох, че това може да е симптом за положителен ХИВ статус, нямала съм рискови контакти, но въпреки това си направих излезе отрицателен резултат, а личната ми даде да си примивам устата с гранофурин и за седмица отшумя, но през това време ходих със зелена усмивка хахах
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта