МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот richi » 11 Фев 2013, 20:38

ОРИГИНАЛНИ МАГНИТНИ ГРИВНИ ОТ ГЕРМАНИЯ ЗА ВИСОКО КРЪВНО ... И ОЩЕ! Клинично тествани в Брауншвайгските институти с категорично заключение: МАГНИТОТЕРАПИЯТА Е НАУЧНО ИЗСЛЕДВАНА ОБЛАСТ ОТ СЪВРЕМЕННАТА МЕДИЦИНА!!!

Това, което прави лечебно действието на гривните, са вградените неодимови магнитни дискове със сложно разпределени полюси, които създават еквивалентно постоянно биомагнитно поле конфигурация ССМ (Concentric Circle Magnets) - концентрично-кръгов магнетизъм (единствената полюсна конфигурация, призната за гражданско потребление от СЗО с доказано лечебно и профилактично действие без вредни ефекти). Единствено ССМ магнитното поле, създавано от гривните Меркатор и защитено с патент е много близко по основните си параметри (интензитет, насоченост, плътност, проникване, пространствено разпределение) до естественото Земно магнитно поле, до природата.

Човек трябва много внимателно да подбира това, което купува, особено когато се отнася за здравето. Помислете дали не сте загубили много повече, когато сте си купили имитация на магнитно бижу за 50 лв и сте "СПЕСТИЛИ" 10 или 30. Основно правило във фармацевтиката: "КОЛКОТО ПО-ЕВТИНО Е ЕДНО ЛЕКАРСТВО, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ВРЕДНИ ВЪЗДЕЙСТВИЯ ИМА ВЪРХУ ОРГАНИЗМА."

Единствено магнитните гривни и колиета Меркатор са преминали клинични изпитания, отговарят на изискванията на СЗО и са придружени със сертификат на Министерството на Здравеопазването в България!

ОНЛАЙН МАГАЗИН
КАТАЛОГ на МОДЕЛИТЕ
СЕРТИФИКАТИ
ТЕЛЕФОН: 0878601056
richi
 
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:21

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот Violetta » 11 Фев 2013, 22:30

Имат ли някакви противопоказания?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот richi » 11 Фев 2013, 23:16

Благодаря за въпроса! В най-общия случай НЕ Е ЖЕЛАТЕЛНО ПОЛЗВАНЕТО на магнитни пособия при пациенти с вграден пейсмекър, по време на бременност, глаукома и при трайни и вродени психични заболявания. Не се препоръчва ползването на магнитни пособия при деца до 3 годишна възраст.

Възможно е при някои организми да се усети обща телесна лекота, вътрешно затопляне, подобрение на концентрацията, по-голямо желание за сън, нервно безпокойство, леко повишаване на кръвното налягане, сърцебиене, лек сърбеж на места с травми и костно-ставни проблеми, дори обостряне на болката и други леки и напълно безопасни прояви, които преминават след няколко дни или седмици.

Въпреки изброените относителни противопоказания, магнитното поле на магнитните продукти Меркатор, благодарение на ССМ технологията, по основните си параметри е много близко до естественото земно магнитно поле, до природата и НЯМА ВРЕДНИ СТРАНИЧНИ ЯВЛЕНИЯ, ОПАСНОСТ ОТ ПРЕДОЗИРАНЕ И ЗАВИСИМОСТ НА ОРГАНИЗМА.
richi
 
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:21

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот airmaxs60274 » 10 Май 2013, 13:16

Имате ли нещо против , ако цитирам няколко от вашите мнения , стига да предоставя кредити и източници към вашия сайт ? Моят блог е в точно същата област на интерес като Вашите и моите посетители наистина ще се възползват от много информация, която представя тук . Моля да ме уведомите , ако това добре с теб. Наздраве !
airmaxs60274
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Май 2013, 13:13

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот richi » 19 Май 2013, 21:29

Информацията в нашия сайт е достъпна за всеки - http://www.mercator-g.com/index.php?categoryID=1
richi
 
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:21

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот jeli » 21 Май 2013, 12:10

Закупих си ваша магнитна гривна и я нося близо две години. Повече от година не пия лекарства за кръвно. Възникна един проблем, започна много лесно да се откопчава и се страхувам да не я изгубя. Има ли възможност да се регулира закопчалката. Ще ви бъда много благодарна, ако ми отговорите.
jeli
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Май 2013, 11:58

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот richi » 23 Май 2013, 19:20

Можете да ни изпратите гривната, да я занесете в някой от нашите офиси или на часовникар. Закопчалката може да се натегне.
richi
 
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:21

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот dido_ch » 26 Апр 2015, 20:46

Аз съм лекар. Самият аз и много мои близки, приятели и колеги носим магнитни гривни на Меркатор. Съвсем скоро разговарях с мои познати лекари от НЦООЗ (Национален център за опазване на общественото здраве) за магнитотерапията и навлизащата магнитна бижутерия. В НЦООЗ единствено магнитните гривни Меркатор са клинично тествани и на базата на становището им и на становище от бифшето ХЕИ е издаден сертификат от МЗ.
dido_ch
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Апр 2015, 20:37

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот stefani71 » 31 Май 2015, 01:42

Закупих си преди 2 години магнитна гривна Меркатор KBL-6612G-lux. Гривната е много красива и след три месеца постоянно носене вече спрях лекарствата за кръвно. Пиех Тертенсиф Комби от 5-6 години. Вече повече от година и половина съм без лекарства и кръвното ми е около 125 на 85. Чувствам се олекотена, отпочинала, бодра и свежа през целия ден. Скоро закупих и магнитен колан Здраве на Меркатор. След няколко месеца ще си купя и магнитна постелка, също на Меркатор.
stefani71
 
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Май 2015, 01:27

Re: МАГНИТНИ ГРИВНИ клинично тествани със сертификат.

Мнениеот vanana » 06 Юни 2015, 14:00

Аз също имам магнитна гривна Меркатор. Преди да я купя ползвах 2-3 месеца титанова магнитна гривна, но нямах никаква полза от нея и още на втория месец започна да се разпада и да се отлепят магнитчетата. С гривната Меркатор е съвсем различно, чувствам се чудесно. Верно, по-скъпа е, но не съжелявам за парите. Често по-скъпото излиза евтино.
vanana
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Юни 2015, 13:50

Следваща

Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта