Авамис - много добър при сенна хрема

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Авамис

Мнениеот ivo8 » 17 Юни 2011, 13:06

Здравейте, и аз имах тези проблеми със сенната хрема и алергията и положението беше много лошо, направо като някой"наркоман", всяка година едно и също, хората ми се смеят - викат през лятото болен от грип, да ама не. Не пожелавам на никой да му се случва, защото е много кофти. И така тази година ходих на преглед и ми изписаха 1-Алергодил, 2 - Авамис, 3-Евофекс. И като ги почнах, сякъш бях друг човек, така се зарадвах. И сега продължавам само с Авамис и едни хапченца, и бих казал, че положението е супер. Ще продължа докато мине сезона, така ми каза лекарят и ще знам догодина с какво да се лекувам. Така, че на мен ми подейства и то положително и го препоръчвам . Желая ви всичко хубаво!
ivo8
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юни 2011, 12:09

Re: Авамис

Мнениеот southern_sun » 21 Юни 2011, 11:37

ivo8 написа:Здравейте, и аз имах тези проблеми със сенната хрема и алергията и положението беше много лошо, направо като някой"наркоман", всяка година едно и също, хората ми се смеят - викат през лятото болен от грип, да ама не. Не пожелавам на никой да му се случва, защото е много кофти. И така тази година ходих на преглед и ми изписаха 1-Алергодил, 2 - Авамис, 3-Евофекс. И като ги почнах, сякъш бях друг човек, така се зарадвах. И сега продължавам само с Авамис и едни хапченца, и бих казал, че положението е супер. Ще продължа докато мине сезона, така ми каза лекарят и ще знам догодина с какво да се лекувам. Така, че на мен ми подейства и то положително и го препоръчвам . Желая ви всичко хубаво!

Някои анти алергични лекарства те приспиват, тия как са?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Авамис

Мнениеот totka_lukanova » 05 Юли 2011, 09:28

Е спреят излекува ли ти хремата или просто те облекчава през лятото :?:
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Авамис

Мнениеот borislav.bo » 12 Юли 2011, 08:24

Аз също имах такъв проблем, ходих на алерголог за тестване на алергени и според реултата ми изписаха ле4ение. Лекарят ми каза, че трябва да приемам антихистаминни средства и че лечението на алергията ще трае с години. Авамис не сънм използвал, но виждам, че всички го хвалят. Ще попитам лекарят, дали е подходящо и аз да го ползвам. ;)
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Авамис

Мнениеот southern_sun » 27 Юли 2011, 11:49

borislav.bo написа:Аз също имах такъв проблем, ходих на алерголог за тестване на алергени и според реултата ми изписаха ле4ение. Лекарят ми каза, че трябва да приемам антихистаминни средства и че лечението на алергията ще трае с години. Авамис не сънм използвал, но виждам, че всички го хвалят. Ще попитам лекарят, дали е подходящо и аз да го ползвам. ;)

Напиши и ти след това отзивите си от продукта.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Авамис

Мнениеот borislav.bo » 14 Авг 2011, 10:46

Консултирах се с моя лекар, каза че имам сенна хрема. Ще се лекувам с инжекции.
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Авамис

Мнениеот bubulina » 24 Окт 2011, 09:37

:( , а схапченца и спрейчета не можели? Трябваше и с друг алерголог да се консултираш. Има лекари, които винаги предприемат крайни мерки, аз за това се допитвам поне до двама, че да съм сигурна. :)
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Авамис

Мнениеот kristiqna_georgieva » 26 Мар 2012, 16:23

Спреят само за сенна хрема ли може да се използва или и при обикновенна също?
kristiqna_georgieva
 
Мнения: 16
Регистриран на: 22 Мар 2012, 17:35

Re: Авамис - много добър при сенна хрема

Мнениеот cholakova » 19 Фев 2015, 10:21

взимах авамис около една седмица, положението беше страаашно. Облекчение почувствах след 3тия ден. Помогна ми, но заедно с авамис ми бяха предписали и антибиотик (не се сещам за името) за гърлото. Комбинацията на двете лекарства ми докаравше страшно страшно главоболие, даже и замайване, беше ужасно. Взимах авамис в по-голяма доза, лекарката ми каза като получа облекчение да я намаля. Така и направих. Помогна ми, но трябва да имате в предвид с какви други лекарства го съчетавате, защото аз направо си преминах през ада :D
cholakova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Фев 2015, 10:16

Предишна

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта