Проблем с д-р Марияна Бояджиева от Варна

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Проблем с д-р Марияна Бояджиева от Варна

Мнениеот Miroslav » 17 Фев 2013, 21:07

Здравейте на всички които посещават този прекрасен форум . Търсих и се рових много по
моя проблем а той е кои е длъжен да дава направления на хора които са претърпели инсулт.Става въпрос за баща ми който изкара средна форма на инсулт но срещаме огромен проблем с личния му лекар а именно Марияна Бояджиева личен лекар във Варна във Военна болница.След прегледа от невролог баща ми беше препратен на кардиолог ,не мога да ви опиша с каква злоба и какво неуважение въпросната му даде направление ...Не било нейно задължение а на невролога .Когато с баща ми решихме да отидем да я видим имаше такава омраза ,и отново не искаше да му даде направление за рехабилитация,което се поема от държавата Имаше викове и обиди и не можело просто така да се дават направления . Понеже баща ми има затруднено движение в цялата лява страна беше паднал и си счупил 3 ребра и вместо да му даде направление за хирург специалист Бояджиева му даде за ортопед голяма каша .Бих искал да попитам кой трябва да дава направленията ?и има ли баща ми право на домашен преглед ? Срещаме голяма трудност с тази лична лекарка моля дайте ми съвет.Баща ми не може постоянно да ходи при нея последния пат за малко не получи нов инсулт след грубото и нагло държание
Благодаря ви много предварително.
Miroslav
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2013, 20:22

Re: Проблем с д-р Марияна Бояджиева от Варна

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 04 Сеп 2019, 16:56

Сменете я, щом ви създава такива проблеми! Няма смисъл да се разправяте с нея. А направленията ги дава първоначално личния лекар. Обикновено в края на месеца винаги лимитът им се е изчерпал. Поне при моят личен лекар винаги е така.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Проблем с д-р Марияна Бояджиева от Варна

Мнениеот iriny » 04 Сеп 2019, 17:15

Абсолютно недопустимо поведение от лекар! Аз бих я сменила на секундата!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта