Деца - Кристали

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Деца - Кристали

Мнениеот geriva » 19 Фев 2013, 18:32

Бяхме на преглед при лекар хомеопат, който се занимава и с астрология. След като обстойно разговаря с детето, докторът се обърна към мен с въпроса:
-Знаете ли, че вашето дете е Кристално?
За първи път чух това определение. Ето какво ми беше обяснено:
Ново поколение деца, с мисията да променят света към по-добро.

Какво знаете вие по въпроса? Има ли такова дете около вас? Как се чувствате като контактувате с него?
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Деца - Кристали

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 17:15

Чела съм, че кристалните деца са много енергични и свръх активни деца. Не знам повече по темата, но и на мен ще ми е интересно да прочета коментар от хора, които са по - запознати. Ще следя с интерес!
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Деца - Кристали

Мнениеот geriva » 20 Фев 2013, 20:13

В интернет има разбира се инфо, но е доста противоречиво. Ще постна малко обобщена информация, дано и други се включат.
Енергийните полета на Кристалните деца съдържат пълния цветови спектър.
Кристалните деца са крайно интуитивни и запознати с чувствата си. Те са и изключително чувствителни към енергията. Усещат какво изпитва всеки от околните - енергията на емоциите, намеренията, мотивите и всичко останало на хората. През повечето време дори знаят как ще се почувствуваме след малко! Също така са склонни към съпричастност, което означава, че буквално усещат болката на другите, била тя физическа или емоционална. Поради това те са миротворците. Изпитват болката на другите, затова се стараят да поддържат равновесие в отношенията си с околните. Конфликтите са особено разрушителни за тях и те правят всичко възможно, за да ги избегнат.
Кристалните деца са със силно социално съзнание. Те са категоричните миротворци. Имат страхотно чувство за справедливост, което идва от мъдростта на опита и зрелостта, и те често го впрягат в действие, без да се направлявани или насърчавани от другите, и за изненада на мнозина.
Кристалните деца са на този свят с велика цел и с охота разказват на всеки, който има желание да ги чуе, че целта им е да донесат безусловна любов на човечеството и да помогнат за установявяне на световен мир, като влеят съзнание за единство в колективното съзнание.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=253.0#ixzz2LSbT5hIS
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта