Моля да ми препоръчате успокоително без рецепта

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Моля да ми препоръчате успокоително без рецепта

Мнениеот Daniela_21 » 21 Фев 2013, 16:33

Здравейте

От време на време (по-скоро рядко), изпадам в състояния на силна паника, придружени с невъзможност да се движа за определен интервал - обикновено няколко минути, но дори и след това, аз нямам желание за каквото и да е движение.
До този момент съм вземала Деанксит или Невротон, като слаби (доколкото ми е известно Невротон е билково хапче) успокоителни и, дали заради внушение или защото са ефикасни, са ми повлиявали добре.
От няколко седмици обаче, това вече не е така. Не се успокоявам, дори ми се струва, че тревожността се усилва. Тъй като на този етап не желая да се консултирам с психиатър поради лични съображения, бих искала да помоля тук, да ми препоръчате някое успокоително, подходящо за състоянието, което описах, което бих могла да си набавям без да ми е необходима рецепта от лекар.
Ще бъда благодарна на този, който може да откликне на питането ми адекватно и ефективно и ще отговоря на евентуално възникнали въпроси.
Даниела 21
Daniela_21
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Авг 2012, 23:15

Re: Моля да ми препоръчате успокоително без рецепта

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 02 Сеп 2019, 13:33

Мога да ви препоръчам РЕМОТИВ табл. 250 мг. * 30. Моя позната го пие и е доволна от ефекта. Но все пак трябва внимателно да прочетете листовката и не е лошо да се посъветвате със специалист.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Моля да ми препоръчате успокоително без рецепта

Мнениеот Момчил Митев » 18 Дек 2019, 11:47

Пробвали ли сте хомеопатични лекарства? Седатив РС според мен би имал добро въздействие за състоянието, което описвате.
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта