Какви лакове за нокти използвате?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Лакове за нокти

Мнениеот Madame » 12 Сеп 2011, 15:04

Много съм доволна от UV гел.Цял месец нямаш грижа.
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Цветът на лака издава...

Мнениеот delinda » 20 Сеп 2011, 10:41

Вижте какво четох за цветовете лакове, с които се лакираме

Бялото е дамите, които харесват този цвят за маникюр за традиционалистки. Харесват класиката и се доверяват на изпитаните методи. Имат високо самочувствие и в повечето случаи то е добре подплатено.
framar-bql.jpg
framar-bql.jpg (5.77 KiB) Прегледано 297 пъти


Розовото е любимия цвят на блондинките. Нежният перлен нюанс прави ръцете по-нежни, а пастелният цвят изисква перфектни нокти. Жените, които предпочитат розово за маникюра си, са женствени и емоционални. Обичат предизвикателствата и понякога се държат детински.
framar-rozovo.jpg
framar-rozovo.jpg (6.43 KiB) Прегледано 297 пъти


Червеното е цветът на жените, които знаят какво искат от живота. Червеният маникюр винаги привлича погледите и създава усещане за класа. Обикновено, любителките на червените нокти са с високо самочувствие и пленяват мъжете с чар.
framar-cherveno9.jpg
framar-cherveno9.jpg (12.51 KiB) Прегледано 297 пъти
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Цветът на лака издава...

Мнениеот delinda » 20 Сеп 2011, 10:44

Синьото е за жените, които предпочитат този цвят, са свободолюбиви и меланхолични. Лесно се подават на депресии. Имат завидно чувство за хумор и са душата на компанията.
framar-sin.jpg
framar-sin.jpg (6.21 KiB) Прегледано 297 пъти


Зеленото е за дамите, отдаващи предпочитанията си на този цвят, са силни, уравновесени и понякога твърде сериозни. Обичат природата и натуралните неща. Изглеждат винаги свежи и истински. Обикновено са със светли очи – зелени или пъстри.
framar-zeleno.jpg
framar-zeleno.jpg (19.87 KiB) Прегледано 297 пъти


Лилавото е цветът на жената вамп. Дамите, които често лакират ноктите си в този цвят, са самонадеяни или прекалено консервативни. Перлените отблясъци от този цвят предпочитат мечтателките, а по-наситените пастелни нюанси – знойните хубавици.
framaR-lilavo.jpg
framaR-lilavo.jpg (4.44 KiB) Прегледано 297 пъти
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Лакове за нокти

Мнениеот Finger » 22 Дек 2011, 12:10

Хитът в дизайна на маникюрите тази Коледа са тъмните наситени тонове:

С маникюра завършваме цялостната визия на облеклото низа празничната нощ. При елегантен и изчистен тоалет, маникюристите препоръчват ефектен маникюр или декорация. Обратно, при по-атрактивна визия - маникюрът трябва да я допълва, без да изпъква.
За да сте зашеметяващо красиви през празничната нощ ето ви няколко съвета как да оформите ноктите си. :
Нокти в наситено червено, кралско кадифе или среднощно сини цветове ще са особено актуални тази година.

blue.jpeg
blue.jpeg (10.98 KiB) Прегледано 288 пъти


Формата им е къса и заоблена, а за ефект може да добавите брокатен ефект или камъче.

камък.jpeg
камък.jpeg (11.64 KiB) Прегледано 288 пъти


За да имате модерен маникюр доверете се на драматични виолетови нюанси. Ако пък предпочетете аристократизма на кралското кадифе или луксозността на наситения син цвят- то идеални за вас са тъмно червен, парижко червено и бордо.

chanel.jpeg
chanel.jpeg (8.38 KiB) Прегледано 286 пъти


С тези цветове на ноктите придобивате едновременно луксозно и деструктивно излъчване, и аристократизма на кралското кадифе.
Предлагаме ви няколко атрактивни идеи за празничен маникюр:

коледен маникюр.jpeg
коледен маникюр.jpeg (4.36 KiB) Прегледано 288 пъти


коледен маникюр1.jpeg
коледен маникюр1.jpeg (6.75 KiB) Прегледано 286 пъти


коледен маникюр 2.jpeg
коледен маникюр 2.jpeg (8.05 KiB) Прегледано 286 пъти


коледен маникюр 3.jpg
коледен маникюр 3.jpg (71.69 KiB) Прегледано 286 пъти
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Лакове за нокти

Мнениеот bditranslations » 22 Дек 2011, 19:20

Аз съм доволна от Лореал, много издържа и винаги намирам цвета, който търся.
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Лакове за нокти

Мнениеот Изабел » 23 Дек 2011, 13:31

От около месец използвам бързосъхнещите лакове на Ейвън и съм доволна.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Лакове за нокти

Мнениеот Cuddy » 27 Дек 2011, 10:46

Купувам си лакове според това дали ми допада цвета, а не марката. Лаковете не ми мърдат по седмица. Отделно съм си решила проблема с развалянето и липсата на търпение с това чудо- http://vianperfect.bg/522/PERFEKT__NAIL_POLISH_DRYER/ :D
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Лакове за нокти

Мнениеот electra_edd » 28 Фев 2013, 11:18

Обожавам красивият маникюр. и съм голям фен на всякакви цветове. Вкъщи залагам на Флормар и новите трайни серии на Голден Росе, понеже имам десетки лакове и някак си не ми е изгодно да купувам OPI, макар че са красиви. А и не обичам да стоя дълго време с един и същ лак- примерно по на седмница
electra_edd
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:22

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот qna toneva » 03 Мар 2013, 00:08

аз ходя на маникюр и не се налага да си купувам лакове :roll:
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот geriva » 03 Мар 2013, 10:59

Аз пък имам приятелка, която се занимава с ноктопластика. Още докато се учеше аз бях опитното зайче :D
Сега си ползвам екстри-грижат се за моя маникюр и винаги съм в крак с модните тенденции.
Така, че лакове не съм купувала от доста време.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron