Какви лакове за нокти използвате?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Lollipop » 01 Юни 2018, 09:51

Буба Мара написа:Аз нямам някаква любима марка лак, от известно време използвам много стикери за нокти и ми издържат поне седмица, което ме устройва, тъй като сигурно дори и две седмици да издържаха щяха да ми омръзнат. Иначе имам стикери, бял лак за основа и прозрачен за запечатване на стикера. Това е. :+1:

Какви стикери използваш, не съм вземала, след като казваш, че е трайно с тях, определено ми събуди интереса.
Аз иначе ползвам на Голдън Роуз с една по-дебела четка, съхнат много бързо и съм много доволна от тях.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Касандра » 03 Юли 2018, 17:22

Много харесвам лаковете на Манхатън. Те са доста издържливи и цветовете им са страхотни, затова силно ги препоръчвам. Освен това се продават в малки шишенца, което позволява тяхното по-бързо изразходване.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Юли 2018, 18:33

Касандра написа:Много харесвам лаковете на Манхатън. Те са доста издържливи и цветовете им са страхотни, затова силно ги препоръчвам. Освен това се продават в малки шишенца, което позволява тяхното по-бързо изразходване.

Не съм виждала в малки разфасофки, но както и не са евтини, добре е да се изразходват.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Rali_hr » 26 Сеп 2018, 12:38

Сега тръгнал на гел лак и съм много доволна, нокрите ми никога не са изглеждали толкова добри. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Frac » 26 Окт 2018, 08:34

Започнах да ходя на маникюрист и от тогава съм много доволна. Имам чупливи нокти и не успявам да запазя добър външен вид. С геллака се чувствам супер. Но, преди 2 седмици си свалих сама и сега плочките ми са под всякаква критика. Чупят се, цепят се. Взех си един заздравител 8 в 1 малко от малко да ги съживя и да поизраснат, че да започна пак да си слагам геллак.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот _Лилия_ » 26 Окт 2018, 09:24

Може да ги мажете и с вит.Д. Продава се течен вит.Д. Ще ги подхрани, без да се стига до предозиране, защото витаминъ не навлиза в кръвта.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Какви лакове за нокти използвате?

Мнениеот Светлето » 03 Дек 2018, 14:55

Аз ползвам на Флормар и съм доволна. В смисъл че са на добра цена, а не пада лесно.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта