Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:08

За мен спорта като спорт се комбинира най-добре. Така де имам предвид, че нищо не може да замести истинското активно спортуване, независимо колко се разхождаме, но все пак са добро начало разходките за един по-здравословен начин на живот ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2015, 16:47

Lollipop написа:За мен спорта като спорт се комбинира най-добре. Така де имам предвид, че нищо не може да замести истинското активно спортуване, независимо колко се разхождаме, но все пак са добро начало разходките за един по-здравословен начин на живот ;)


И все пак е много по-добър вариант, отколкото да си ходиш само с колата или автобуса - важното е да се движиш, пък било и само на разходка! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Юли 2015, 11:52

както стоя по цял ден на работа с кеф се разхождам вечер, а и топлото време ми действа супер, чувствам се много жизнена и ми е гот! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот dinkog » 23 Юли 2015, 09:39

Нищо не може да се сравни с един сериозен спорт, тичане, каране на колело има толкова възможности, а не да се разхождате от барче на барче. :x
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Jully » 23 Юли 2015, 10:48

dinkog написа:Нищо не може да се сравни с един сериозен спорт, тичане, каране на колело има толкова възможности, а не да се разхождате от барче на барче. :x

Много вярно! Не става само с разхождане, зависи разбира се и какви са разходките де :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Loreyn » 23 Юли 2015, 11:50

Затова разходките не се наричат спорт, да, обичам да го правя, но не и да спортувам, някак твърде ангажиращо ми е, предвид колко много неща правя в един и същ момент :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот qwerryyy » 23 Юли 2015, 13:23

Бих се съгласила вече в краен случай, ако няма друг вариант за изразходване на енергията и топене на калории, но целенасочено да се ходи на разходка за да се спортува е смешно.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Kremiliya » 23 Юли 2015, 15:18

Аз пък не мога да се съглася, че разходките не могат да бъдат алтернатива на спорта, особео за по-пълните хора, защо да не са едно добро начало?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот mix_twix » 23 Юли 2015, 16:12

Kremiliya написа:Аз пък не мога да се съглася, че разходките не могат да бъдат алтернатива на спорта, особео за по-пълните хора, защо да не са едно добро начало?

Да, за такива случаи да идеални или за хора, които единственото им раздвижване е от подобен тип, но истинския спорт не може изобщо да има нищо общо с разходките.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот qwerryyy » 04 Сеп 2015, 13:02

Ако се ходи по 2-3 километра дневно пак е по-добре, отколкото да се движите нон стоп с кола, обаче.. дали наситина може да се случи и дали ще имате това желание е друг въпрос.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта