Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Rali_hr » 18 Сеп 2015, 16:22

Kremiliya написа:Да, не тичам и не спортувам, но по 2 часа на ден се разхождах, започнах да се прибирам сама, иначе преди постоянно се чудих на коя кола или на кой автобус да се кача.

Това е предостатъчно за човек, който не се движи изобщо, за от скоро започнах да ходя по толкова и ми е супер ;) Вечер все гледам да се прибера пеша от работа и всичко ми е 6+ :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот S_Milenska » 19 Сеп 2015, 10:15

Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Fancy » 22 Сеп 2015, 14:42

S_Milenska написа:Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)

Така е и не малко статии се изписаха за това как буквално седенето ни скъсява живота, а и аз сама по себе си започнах да го забелязвам, откакто не съм постоянно на крак с детето, то ми се отразява! :D
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Mon_ton » 23 Сеп 2015, 16:01

защо не си комбинирате разходките с карането на колело? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Сеп 2015, 15:53

Mon_ton написа:защо не си комбинирате разходките с карането на колело? :)

Най-добрата идея, всеки обича да кара колело, не е изморително както тичането и е супер приятно :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот S_Milenska » 25 Окт 2015, 09:36

Fancy написа:
S_Milenska написа:Всичко е по-добре от стоенето по цял ден, това е истината. :) Дали ще са разходки, тичане, каране на колело, някакъв тренажор вкъщи - всичко е добре дошло. ;)

Така е и не малко статии се изписаха за това как буквално седенето ни скъсява живота, а и аз сама по себе си започнах да го забелязвам, откакто не съм постоянно на крак с детето, то ми се отразява! :D

Така е, на по 20-30 години сме в отвратително здравословно състояние, не можем да направим и 10 крачки, без да се задъхаме, определено е тревожно :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Harmony » 11 Авг 2016, 17:02

Затова разходките са идеалния начин за начинаещи да се движат. Приятно, подобрява кръвообращението и не натоварва толкова. Като добием повече тренинг, продължаваме с каране на колело, тичане.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот Alex_mor » 12 Авг 2016, 10:43

Тичането само по себе си също не е толкова лошо, но иска голям тренинг от гледна точка на това, че трябва да се диша супер правилно, то поддържа издръжливостта, когато си хванеш темпото.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот svetlozara » 12 Авг 2016, 12:07

Имам една колежка, която се захвана с някакът тип аеробика, ходи доста и се прибира пеша от работа и идва пеш на работа. Веднага си пролича разликата във външния ѝ вид, стегна се и т.н, въпреки че не е прменила почни храненето си и не е свалила килограми, които има излишни. ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Разходките като спорт - добре ли се комбинират?

Мнениеот valia.st » 17 Дек 2016, 19:56

комбинира се перфектно, :bouncymulticolor: изпитано...
valia.st
 
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:27

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron