Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:40

Вярвам, че все още се срещат много романтични жестове. :mrgreen: Поне аз се радвам на внимание от страна на моята половинка, не е забравил никой празник и все намира начин да ме зарадва.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Kaya » 23 Мар 2016, 14:14

svetlozara написа:Вярвам, че все още се срещат много романтични жестове. :mrgreen: Поне аз се радвам на внимание от страна на моята половинка, не е забравил никой празник и все намира начин да ме зарадва.

Да, така е, но много зависи дали и жената е готова да си я потърси и поиска. Ако всячески избягваш и не подкрепяш подобни жестове, то се убива желанието да се правят.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот pavleta » 24 Мар 2016, 11:56

Kaya написа:
svetlozara написа:Вярвам, че все още се срещат много романтични жестове. :mrgreen: Поне аз се радвам на внимание от страна на моята половинка, не е забравил никой празник и все намира начин да ме зарадва.

Да, така е, но много зависи дали и жената е готова да си я потърси и поиска. Ако всячески избягваш и не подкрепяш подобни жестове, то се убива желанието да се правят.


По-скоро ако не ги оценяваш подобни жестове. Всеки харесва такива жестове, насочени към него. Но ако ги подминаваш или не отвръщаш със същото, резултата е ясен.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Kaya » 07 Апр 2016, 14:48

Е има някои, които не си падат излишно да драматизират по романтиката. :) както се казва, трябва всяко гърне да си намери похлупака! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот fawla » 19 Юли 2016, 14:20

Kaya написа:Е има някои, които не си падат излишно да драматизират по романтиката. :) както се казва, трябва всяко гърне да си намери похлупака! :mrgreen:

Съгласна съм! Най е трудно точно това да успееш да намериш човека, който да е на същата вълна и със същото количество романтика, като теб самия. ;)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Snejna » 20 Юли 2016, 10:53

Не може да се отрече обаче, че е хубаво и мило да ти се направи някой романтичен жест, или ти да направиш за човека, който обичаш. Вярно е, че сега може би срама ни идва в повече и все се притесняваме да не се покажем като много лигави или като много влюбчиви. :roll: И затова сякаш избягваме да показваме нежност и любовта си по романтичен начин.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Юли 2016, 13:33

На нас жените особено ни стига един малък жест, който да превърнем после в най-великото събитие на света. :mrgreen: Докато при мъжете е по-сложно, те не си падат по романтиката и често отговарят с "ахааа, мерси" което е някак си сухо и убива желанието на жените да продължат нататък с тези занимания. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Dipsy » 16 Апр 2018, 16:31

Естествено че съществуват романтични жестове! Изобщо има ли смисъл от този въпрос не знам. Естествено и разочарования не липсват, защото очакваш нещо от половинката си, ама тя не всеки път е способна да отгатне какво е романтичен жест, защото аз не го разбирам да е нещо което ще зарадва само мен.
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот Pipilota » 17 Апр 2018, 15:12

Има такива, но обикновено при по-заможните семейства и при тези, в които още няма деца и не са влезнали в рутината на ежедневието. - демек при гаджетата.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Романтиката...съществуват ли романтичните жестове?

Мнениеот kauda » 19 Май 2018, 10:03

Има такива романтични жестове. :mrgreen: Но хората трябва да им е заложено по принцип да бъдат романтични, да вярват в това и да се чувстват комфортно, докато го правят, защото има някои, на които им става неудобно, не им харесва самото усещане, не го приемат като тяхното нещо и втова няма лошо. затова всеки си намира своята половинка, с която може да е себе си и която го харесва точно такъв.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта