Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси
Правила на форума
Добави отговор

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

10 Мар 2015, 10:33

lilia написа:и двете са уникални, но май предпочитам залеза - просто не мога да си представя толкова рано да стана, за да посрещам изгрев и да му се наслаждавам :P

хехе, може би идеята е да не заспиваш изобщо? :) И аз харесвам и двете, и двете неща си имат своите предимства и красоти :)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

10 Мар 2015, 10:58

О, аз съм ранно пиле, предпочитам да видя изгрева, днес си направих едно кафе и излезнах на терасата да посрещна изгрева, аз цигарата, кафето, не беше никак зле! :mrgreen:

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

10 Мар 2015, 11:19

Харесвам супер много изгрева, като идея, но залеза наистина по-лесно го виждаме :)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

10 Мар 2015, 12:08

Залез, много ясно! :mrgreen: Седнеш, отвориш си една риба и гледаш как залязва слънцето, несравнимо! :mrgreen:

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

10 Мар 2015, 12:22

Харесват ми и двете! Не мога да избера кое повече ми харесва, бих се радвала да гледам и двете, стига да има и с кого :)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

16 Мар 2015, 12:35

Залеза, после виждаш супер много звезди и нощта и купона е пред теб, изгрева много затормозява :)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

04 Юни 2015, 14:45

Предпочитам изгрева, по-специален е !:)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

04 Юни 2015, 16:28

И двете ми харесват на мен, всяко е красиво! Червеното небе, скриващото се слънце, прекрасно е :)

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

05 Юни 2015, 08:55

lilia написа:и двете са уникални, но май предпочитам залеза - просто не мога да си представя толкова рано да стана, за да посрещам изгрев и да му се наслаждавам :P

Никой не е казал, че трябва да си лягаш. :lol:

Re: Залез или изгрев...предпочитате?

09 Юни 2015, 11:00

И двете ми харесват, разбира се. Изгрева е труден за посрещане, защото е доста рано, но пък залеза е нещо, което можем да видим всеки ден :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4