Стара Загора: "Леки момичета" в кино „Различният комсомол”

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Стара Загора: "Леки момичета" в кино „Различният комсомол”

Мнениеот FramarModRosi » 04 Мар 2013, 17:08

Binosh.jpg
Binosh.jpg (4.03 KiB) Прегледано 487 пъти
Филмът Elles ("Леки момичета") с участието на прекрасната Жюлиет Бинош е сред френските заглавия в рамките на мартенската програма на кино „Различният комсомол”. Лентата на режисьора Малгожата Шумовска разказва за журналистка от списание Elle, която подготвя материал за проституцията сред студентските общества във Франция.
Филмът не се препоръчва за лица под 16 г., заради тежките сцени на най-различни сексуални отклонения. Те обаче ярко контрастират на хумора на двете момичета по време на срещите им с младата журналистка, на която напълно искрено разкриват всичко за живота си. Женската сексуалност в цялата й сложност е разгледана под микроскоп, което превръща "Леки момичета" във филм, който не бива да се пропуска.

„Леки момичета”ще бъде излъчен в петък, 8 март от 20.00 часа в кино „Различният комсомол”.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Стара Загора: "Леки момичета" в кино „Различният комсомол”

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 29 Авг 2019, 13:47

Филмът е добър. Гледал съм го. Обаче ми стана смешно, като прочетох едно до друго заглавието на филма и името на киното: "Леки момичета" - „Различният комсомол” :lol: :lol: :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Стара Загора: "Леки момичета" в кино „Различният комсомол”

Мнениеот marchinko73 » 18 Дек 2019, 13:12

Лош Холестерол 007 написа:Филмът е добър. Гледал съм го. Обаче ми стана смешно, като прочетох едно до друго заглавието на филма и името на киното: "Леки момичета" - „Различният комсомол” :lol: :lol: :lol:


Така погледнато звучи доста двусмислено... :lol: Не че навремето в комсомола нямаше и леки момичета... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта