Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот cheap&chic » 06 Мар 2013, 12:44

Привет!Интересувам се защо един мъж може да се страхува от сексуалността на жена, която иначе твърди, че харесва. Според мен това не е нормално, на каквото и да се дължи. Ако, например, мъжът се страхува, че жената не вижда нищо друго в него, освен сексуален обект, той винаги може да промени това, ако иска. Ако просто избира да се страхува, той значи се оттегля от пътя към нея. Какво мислите, мъже?
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот winterrose » 07 Мар 2013, 11:39

Много странно ми прозвуча това - мъж да се страхува от женската сексуалност. Обикновено е обратното :)
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот djudjanka » 22 Май 2013, 09:49

И на мен ми е странно да се страхува от това, по-скоро трябва да се радва. :) Иначе това, което ми идва на ум, е че може би се притеснява да не му изневери. Мъжете да кажат :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Evgenia » 22 Май 2013, 12:02

И на мен ми е странно да се страхува от това, по-скоро трябва да се радва. :) Иначе това, което ми идва на ум, е че може би се притеснява да не му изневери. Мъжете да кажат :P
Те не биха си признали, че се страхуват :P
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Siss » 21 Юни 2013, 11:38

Кои мъже се страхуват? Аз не съм на същото мнение. Като ценител на женската сексуалност мога да изпиша доста тук, но ще се задоволя с думите, че не всички мъже се страхуват. Напротив - има и такива, които я търсят, откриват и споделят ;)
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот monster » 24 Юни 2013, 11:26

Аз също смятам, че истинските мъже умеят да ценят сексуалността и чара на жената. Що се отнася до тези, които се страхуват, то те са чисто и просто страхливци във всяко едно отношение...
monster
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:26

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Siss » 02 Юли 2013, 15:12

Желая да допълня, че не се страхуваме и от емоционални жени. Все разправят, че мъжете се шашкат, когато една жена си позволи да демонстрира емоции. Само че не е така. Нито мразим емоционалните жени, нито ни е страх от тях. Просто се дразним, когато не успяват да обяснят какво чувстват, но очакват от нас да ги разберем. ;)
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот pesho » 01 Авг 2013, 13:09

Аз не се страхувам. Дайте ми ги тези сексуалните :oops: ;)
pesho
 
Мнения: 62
Регистриран на: 26 Юли 2013, 13:02

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Elica » 07 Яну 2015, 17:26

pesho написа:Аз не се страхувам. Дайте ми ги тези сексуалните :oops: ;)

Всички питате за тях ;) И а зсега разбирам, че мъжете се страхуват от жените, сексуалните ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Яну 2015, 18:07

О, сегашните мъже не вярвам да се страхуват, вижте едно време беше друго, когато аз се залюбвах с моя мъж преди 20 години. Тогава нещата бяха такива, че ако си малко по-настоятелна или разкрепостена в леглото, то мъжете се плашеха. Сега младите правят много секс и с различни партньори, няма как мъжете да се страхуват, дори се радват на сексуални жени :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта