Луничките - как да ги премахнем?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Пума » 06 Мар 2013, 20:11

Имате ли лунички? А харесвате ли си ги? Аз имам многооо лунички и изобщо не им се кефя...така да се каже. Зимата положението е ОК, но лятото не питай какво става...Изобщо не знам как да се справя с тях, дори и с фон дьо тен не се скриват. Моля, кажете ми продукт, с които да ги премахна,.... :roll:
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот geriva » 06 Мар 2013, 22:24

Добре дошла в "отбора"!
Аз съм с твърде светла кожа и си имам подобна "окраска".
Вярно- не са много, но изпусна ли положението....
Спасението за мен е слънцезащитен крем с фактор 50-като превенция + маска с кисело мляко и аспирин (прави се само вечер).
Всякакви кремове и лосиони за локално третиране изсушават кожата ми-така че се отказах от тях отдавна.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Prolet8 » 07 Мар 2013, 14:45

Нямам как, носи си ги с кеф!!! Хората с лунчики са много големи къметлии и щастливци, така, че.... Пък на мен ми харесват хора с кунички, не знам защо ти не си ги харесваш :)
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 11:15

Естествените лунички на хората по лицето са си част от чара им, когато са си родени така. Като Пипи Дългото чорапче :)
Аз се питам онези, които се появяват след слънчеви изгаряния по раменете, те дали се махат?
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Stark » 05 Апр 2017, 12:31

Ernestina написа:Естествените лунички на хората по лицето са си част от чара им, когато са си родени така. Като Пипи Дългото чорапче :)
Аз се питам онези, които се появяват след слънчеви изгаряния по раменете, те дали се махат?

Не мисля, че се махат, а и те повечето лунички са в резултат на напичане на слънцето. да, няои червенокоси са си с лунички по рождение, но повечето се придобиват. Аз имам по лицето, лятото се виждат много, не ми харесва изобщо. Не съм намерила начин да ги махна, може би с някоя процедура ще се изчистят, но козметични процедури - не мерси. :darkcloud:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 14:23

Не, и аз не питам за козметични процедури с лазери и такива неща,а някакъв подръчен метод дали има.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Anka » 07 Апр 2017, 12:27

Ако ви кажа как моя позната се отърва от тях, няма да повярвате. Но пак не е леснодостъпно. Калайджийките нали знаете, че се мажат с избелващ крем, който сами си правят. Този крем сваля всичко от лицето. :mrgreen: С няколко нанасяния кожата на лицето й стана много по-светла и луничките почти не се виждат вече. И така от няколко години се поддържа ефекта.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Pipilota » 12 Май 2018, 09:20

и аз имам, синът ми вече му се появиха и на него, изглежда много сладко, той човек да е красив иначе, пък луничките да са му дерта. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Сеп 2018, 18:21

Слънцезащитните продукти не вършат ли работа, но трябва да се използват целогодишно, за деца със сигурност ще е трудно. Иначе съм чела, че маска с кисело мляко помага на избелването на кожата и за луничките т.е.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Луничките - как да ги премахнем?

Мнениеот Niya » 16 Авг 2019, 08:56

Аз пък толкова искам да имам лунички! Изглеждат страхотно. Но явно е в сила израза: "Кой каквото си няма!"
Niya
 
Мнения: 71
Регистриран на: 07 Май 2019, 11:07

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта