Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот Kremiliya » 02 Дек 2016, 10:43

Естествената кожа е по-здрава, но наистина го има и този хуманен елемент... така или иначе всички винаги ще я предпочитат, а и като си купиш нещо от естествена кожа го носиш години наред...Иначе си права, че е жестоко, да, но е качествено.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот Petq.pet » 02 Дек 2016, 11:15

Еко кожата е доста добра имитация и защо да се дават повече пари, когато можеш да изкараш с такива обувки или чанта доста време. Аз не купувам всяка година, не ми се налага.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 14:55

Kremiliya написа:Естествената кожа е по-здрава, но наистина го има и този хуманен елемент... така или иначе всички винаги ще я предпочитат, а и като си купиш нещо от естествена кожа го носиш години наред...Иначе си права, че е жестоко, да, но е качествено.


Докато има хора с такова мислене, ще продължават да убиват невинните животинки.."Така или иначе всички винаги ще я предпочитат" - ами не, не са всички (аз никога не съм и няма да я предпочета и не съм единствена) и докато всеки един човек не се замисли и не спре да купува тези неща, нищо няма да се промени..
После само не казвайте, че много обичате животните след като носите кожата им на краката си..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот Malina » 02 Дек 2016, 16:00

И на мен не ми е приятно, ноа ко ми подарят - не връщам. Скоро ми подариха партфейл, оказа се, че е стествена кожа.. ами ползвам го, но не съм носила нищо друго от естествена кожа. Веднъж си купих такива обувки, случайно, после разбрах че били такива, цената им беше приемлива и ги взех. Краката ми се вмирисаха ужасно. Предпочитам велура и изкуствената кожа. А и цените са убиец на естествената кожа..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот уморена » 06 Дек 2016, 12:53

rose_92 написа:
pepimili написа:Определено ако имам възможност залагам на естествената кожа, защото причините са очевидни. Обувката от естествена кожа за мен изглежда по-добре. Тук съм си харесала едни ботуши от естествена кожа http://www.zebra-online.com/shoes/damsk ... shi/n501s1


А виждали ли сте снимки и клипчета какво правят с животните, за да си купите после вие обувки, които "изглеждат по-добре"...Аз наистина не разбирам хората, които купуват такива неща. След като знаете как измъчват горките животинки, съвсем съзнателно да купувате такива неща - така стимулирате тази индустрия!!!
Аз никога не съм и никога няма да обуя обувки от естествена кожа. Може да купувам от изкуствена всяка зима и някои да пропускат и да не "изглеждат толкова добре", но не ме интересува! Аз не подкрепям убийството по такъв жесток начин на толкова невинни животинки само и само да се задоволят капризите на някои хора..Особено пък като видя някоя... с палто от лисица, заек или не знам какво животно и ми иде да я стисна за гушата, честно..За мен това са хора без сърца.
Миналата година ми подариха едно кожено яке, което не беше лошо, но като разбрах, че е от естествена кожа, ми стана лошо..Никога не бих носила кожата на някоя животинка на гърба си, на краката си, като чанта, портмоне или каквото и да е...Дори и от змия да е, въпреки че изпитвам ужас от тях..

Напълно подкрепям думите ти! Но не мога да кажа, че съм изключително крайна като теб, подарявали са ми кожено яке, доста скъпо, с времето разбрах, че е естествена кожа и продължих да го нося, толкова бях свикнала с него. Но ако сама си купувам избирам еко кожа, ако ми подарява нещо някой по-близък, вече съм ги научила, че не съм привърженичка на умрелите неща по тялото ми. :roll:
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот Pipilota » 06 Дек 2016, 13:53

Е, подарят ли ми, нямам сили да откажа, но и аз не си купувам, цената често ме спира. :lol: Нямма чак такива сериозни ограничения и един вид да припадам, ако видя нещо такова. Не ми пречи, но имам граници, които не бих прекрачила. Никакви яки с животни,кожи и подобни неща не бих си сложила, нито палто от норки да речем. Обувки, портфейл и чанта е максимумът ми.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот silver933 » 07 Дек 2016, 13:06

Естествена кожа, това емоя избор. Вземам си подобни неща рядко, имам кожено яке вече на 8 години, което не е мръднало, имам зимни обувки,които нося 4-та година, портфейла ми е на 10, единственото,което му се прецака е мястото за стотинките, отпусна се. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Еко или естествена кожа предпочитате и защо?

Мнениеот mix_twix » 07 Дек 2016, 15:42

Друго е да ти замирише на кожа... :wink: Аз съм силно За естествената кожа, так аили иначе вече е прозиведено, ако не ис ти ще го купи някой друг.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта