Имате ли бижута от перли ?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот fawla » 22 Май 2015, 10:40

kauda написа::lol: :lol: :lol: :lol: Е ти пък,. направил си я щастлива :) Кажи ѝ после тея пари да ги дели за яхтата. :mrgreen:

Трябва да се започне от някъде, перлите не са лоши, може би е по-добре да я заведеш някъде, да ги покаже ;)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот BeenieGal » 22 Май 2015, 11:05

Перлите и те са отживелица по мое мнение, не мисля, че е нормално в днешно време жена да носи перли и то в ежедневието си, за по-специални случаи, пак не ми се вижда ок :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот kauda » 10 Юни 2015, 11:39

BeenieGal написа:Перлите и те са отживелица по мое мнение, не мисля, че е нормално в днешно време жена да носи перли и то в ежедневието си, за по-специални случаи, пак не ми се вижда ок :idea:

Е хайде сега, това че ти не ги харесваш, не означава, че едва ли не са абсурдно бижу, перлите винаги са били и ще бъдат класика! :!:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Юни 2015, 14:05

Как може да не ги харесвате? Толкова стилни и красиви! перлите показват истинска женственост!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2015, 12:57

Ваня Стойчева написа:Как може да не ги харесвате? Толкова стилни и красиви! перлите показват истинска женственост!

само цената убива моята мъжественост ххаха :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот MollyDolly » 14 Юли 2015, 16:46

Ваня Стойчева написа:Как може да не ги харесвате? Толкова стилни и красиви! перлите показват истинска женственост!

Те май това и за диамантите го казваха, ама колко карат е твоят? :lol:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юли 2015, 08:46

Красиви са обаче тези бижута, няма две мнения по въпроса ;))) Но може би в наши дни наистина не е нещо, което да се носи ежедневно, много зависи от цялостното облекло и т.н. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Nightmare » 15 Юли 2015, 11:25

rabotnata pchela написа:Красиви са обаче тези бижута, няма две мнения по въпроса ;))) Но може би в наши дни наистина не е нещо, което да се носи ежедневно, много зависи от цялостното облекло и т.н. :)

Така е, но на мен малко ми е трудно да си представя как ще ходя с бална рокля, обувки и аксесоари ежедневно, съответно и бижута, малко ми е неестествено, но по събития, да, ако имах щях да ги слагам ;)
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Локумът » 16 Юли 2015, 13:05

Добре, че синовете станаха за женене, та барем мойта си тури прословутите перли поне за втори път! :lol: :lol: :lol: Само се надявам да не решат да се женят по някакви палатки и полянки, че тогава ще харисат перлите отново. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот LaCoquine » 16 Юли 2015, 16:34

Локумът написа:Добре, че синовете станаха за женене, та барем мойта си тури прословутите перли поне за втори път! :lol: :lol: :lol: Само се надявам да не решат да се женят по някакви палатки и полянки, че тогава ще харисат перлите отново. :mrgreen:

Хах еее... типичният мъж, от самолет ще го познаеш :mrgreen: Ами като толкова ти тежи слагай си ги ти или й ги слагай :idea: :)
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта