Имате ли бижута от перли ?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот asdddwww » 22 Юли 2015, 15:33

Разбирам го човекът, аз също съм купувал неща, които после са стояли неизползваеми, що трябва да се харчат ненужни пари и то доста, след като могат да се вземат по-необходими неща с тях!?
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот puhcheto » 22 Юли 2015, 16:11

asdddwww написа:Разбирам го човекът, аз също съм купувал неща, които после са стояли неизползваеми, що трябва да се харчат ненужни пари и то доста, след като могат да се вземат по-необходими неща с тях!?

Това му се казва вещомания, нещо от което много ме е страх :idea:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот kauda » 24 Юли 2015, 16:00

МНого ми харесва перлите, които са само 1 на красива верижка, много са нежни!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот fawla » 03 Авг 2015, 12:55

kauda написа:МНого ми харесва перлите, които са само 1 на красива верижка, много са нежни!

хубави са, но не са за всеки ден, което не ги прави много предпочитани. Само за сватби и балове стават. :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот kauda » 03 Авг 2015, 17:11

fawla написа:
kauda написа:МНого ми харесва перлите, които са само 1 на красива верижка, много са нежни!

хубави са, но не са за всеки ден, което не ги прави много предпочитани. Само за сватби и балове стават. :lol:

Е, това е така, но от друга страна са наистина изключителни!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот fawla » 07 Дек 2015, 16:03

Много си харесах едно перлено колие сега за Коледа съм решила да си го купя, защото и покрай една прекрасна рокля, мисля да обера точките на Нова година. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Andrey » 07 Дек 2015, 16:39

fawla написа:Много си харесах едно перлено колие сега за Коледа съм решила да си го купя, защото и покрай една прекрасна рокля, мисля да обера точките на Нова година. :)

Охоо, ей така с кеф да те чета, след като мислиш да се гласиш толкова много.. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот sofi_black » 07 Дек 2015, 17:15

fawla написа:Много си харесах едно перлено колие сега за Коледа съм решила да си го купя, защото и покрай една прекрасна рокля, мисля да обера точките на Нова година. :)

Пссс... чии точки ще обираш... това не мога да го разбера, честно... допнякъде разбирам да си ги купиш тъй като си по-елегантна и това ти е ежедневие, респективно ще използваш и роклята, и колието, ама да трепеш и убиваш със суми заради една НГ... :-|
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Krum » 07 Дек 2015, 22:25

sofi_black написа:
fawla написа:Много си харесах едно перлено колие сега за Коледа съм решила да си го купя, защото и покрай една прекрасна рокля, мисля да обера точките на Нова година. :)

Пссс... чии точки ще обираш... това не мога да го разбера, честно... допнякъде разбирам да си ги купиш тъй като си по-елегантна и това ти е ежедневие, респективно ще използваш и роклята, и колието, ама да трепеш и убиваш със суми заради една НГ... :-|

Защо да не? Всеки има право да си използва парите така, както си иска. :) Теб кво те бърка? :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот dessiblond » 11 Дек 2015, 17:54

Krum написа:
sofi_black написа:Пссс... чии точки ще обираш... това не мога да го разбера, честно... допнякъде разбирам да си ги купиш тъй като си по-елегантна и това ти е ежедневие, респективно ще използваш и роклята, и колието, ама да трепеш и убиваш със суми заради една НГ... :-|

Защо да не? Всеки има право да си използва парите така, както си иска. :) Теб кво те бърка? :roll:

Много ясно, другоси е да си купиш бална рокля за НГ и чифт обувки, с които едва да успяваш да стоиш права, даже не говорим и за ходене :wink:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron