Имате ли бижута от перли ?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот MollyDolly » 11 Дек 2015, 18:29

Никак не ми харесват перлите, твърде бабешки са за моя вкус, на някои жени им стоят добре, но аз вече не мога да се възприема с тях :-|
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Yunona » 11 Дек 2015, 23:19

Перлите са вечната класика. Обичам ги :)
Мисля, че всяка дама трябва да има по един фин, нежен едноредов наниз. Не харесвам дългите, а тези, които са почти по врата. Не е вярно, че подобно бижу стои добре само на суперофициален тоалет. Напротив - изглеждат чудесно на официална рокля, на къса коктейлна рокля, на изискана блуза, както и дискретно показващи се под отворената яка на ризата...

Нали знаете разликата между доброто и лошото момиче:
Доброто момиче знае, че без перли никога не е достатъчно добре облечено.
Лошото момиче знае, че и само с перли е достатъчно добре облечено.
Изводът? Всяко момиче има нужда от перли :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот penny » 14 Дек 2015, 13:25

Yunona написа:Перлите са вечната класика. Обичам ги :)
Мисля, че всяка дама трябва да има по един фин, нежен едноредов наниз. Не харесвам дългите, а тези, които са почти по врата. Не е вярно, че подобно бижу стои добре само на суперофициален тоалет. Напротив - изглеждат чудесно на официална рокля, на къса коктейлна рокля, на изискана блуза, както и дискретно показващи се под отворената яка на ризата...

Нали знаете разликата между доброто и лошото момиче:
Доброто момиче знае, че без перли никога не е достатъчно добре облечено.
Лошото момиче знае, че и само с перли е достатъчно добре облечено.
Изводът? Всяко момиче има нужда от перли :)

Адски секси изказване... наистина много ми хареса :goodpost:
Не се чувствам точно по този начин като изляза без перли, но все пак си е друго като ги добавиш, наистина си придават особен стил!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Nightmare » 14 Дек 2015, 15:37

Това си е неоспорима класика, кой би могъл да ги отрече, но аз лично в ежедневието си не мога да си представя да се помъкна с перли, някак ще изгледат твърде простовато дрехите ми на техния фон :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Yunona » 14 Дек 2015, 15:42

Nightmare написа:Това си е неоспорима класика, кой би могъл да ги отрече, но аз лично в ежедневието си не мога да си представя да се помъкна с перли, някак ще изгледат твърде простовато дрехите ми на техния фон :idea:


Или напротив - ще си личи, че си момиче, което не придава особено значение на дребните, временните неща (дрехите), а на истински ценните и стилните (перлите).
Презумпцията е, че щом можеш да си позволиш перли, значи можеш и по-скъпи дрехи. Просто си избрала да не "инвестираш" в парцалки :)
Има един подобен азбучен пример за класа - Тина Търнър (от зората на кариерата и) с небрежни дънки и черен потник, съчетани с едно-единствено бижу - пръстен с голям диамант. Пръстенът показва класа и че притежателката му не е обикновена жена, въпреки че е избрала да се облече такава.
Всичко е въпрос на стил, мярка и... смелостта да бъдеш себе си.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот silver933 » 14 Дек 2015, 15:52

Много правилно, ако знаят как да те плени една жена и да ти покаже каква е, то не само перли ще купуваш, ами и върху пижама ще ги гледаш с кеф.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот denislavahristova » 09 Авг 2017, 18:03

Някой знае ли магазин за перлени бижута в София? Наближава рождения ден на дъщеря ми и искам да я изненадам с нещо наистина хубаво.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот eleonorastefanova » 10 Авг 2017, 17:35

В https://www.velmar.com/za-perlite/ има много готини предложения. Веднъж съм поръчвала от там, но сега съм си харесала едни обеци и мисля в най-скоро време да си ги поръчам.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот denislavahristova » 17 Авг 2017, 23:31

Доста неща харесахме. Сега остава само да изберем. :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Имате ли бижута от перли ?

Мнениеот Mon_ton » 18 Сеп 2017, 16:05

Като се замисля, аз не съм виждала естествени перли да се продават някъде. Но и кой знае колко много не съм ходила по бижутерски магазини де.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта