Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Snejna » 16 Окт 2015, 10:40

И аз смятам, че за 8 март подаръак е задължителен, но за семейства с деца, или не. Но става въпрос за големи хора. Не приемам на момичета на под 20тина години да се честити празника. :) Все пак са си малки момичета! Това е празник на жената, празника на мама ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 10:46

Snejna написа:И аз смятам, че за 8 март подаръак е задължителен, но за семейства с деца, или не. Но става въпрос за големи хора. Не приемам на момичета на под 20тина години да се честити празника. :) Все пак са си малки момичета! Това е празник на жената, празника на мама ;)

И аз съм на това мнение. Беше ми много странно преди години, младо момиче да ми честитят този празник. Винаги се чувствах неудобно. Но като надянах хомота и родих един човек, 8-ми март го приемам като много специален ден, в който да ми благодарят, че ме има. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Грохот » 16 Окт 2015, 11:52

Добре де, ако не са на 20 и нямат деца, то непълноценни хора ли са според вас не са жени ли, какво? :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Окт 2015, 15:36

Грохот написа:Добре де, ако не са на 20 и нямат деца, то непълноценни хора ли са според вас не са жени ли, какво? :roll:

Не, но не е нормално според мен някое момиченце да празнува, щото е момиче. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Окт 2015, 17:23

Не е така! Нека да празнуват и момичетата, няма нищо лошо да отбележат деня, който ги прави специални :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот mimeto90 » 18 Окт 2015, 16:07

marsu написа:Не е така! Нека да празнуват и момичетата, няма нищо лошо да отбележат деня, който ги прави специални :)

Аз не смятам, че този ден може да те направи специални или да се чувстваш повече жена на него, по-скоро си е отнесен конкретно до майките, но то близките им трябва да го направят, за да се почувстват такива!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот fawla » 18 Окт 2015, 17:14

И аз мисля, че е важно как от семейството те оценяват, най-вече съпруг и деца. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Окт 2015, 14:29

mimeto90 написа:
marsu написа:Не е така! Нека да празнуват и момичетата, няма нищо лошо да отбележат деня, който ги прави специални :)

Аз не смятам, че този ден може да те направи специални или да се чувстваш повече жена на него, по-скоро си е отнесен конкретно до майките, но то близките им трябва да го направят, за да се почувстват такива!

Така е, то си е уважение и е много готино, аз го харесвам празника, такова удоволствие ми е като видя малкия как очаква с нетърпение да ми подари картичка и цвете направени в градината и как ги крие зад малкото си гръбче. Такива дни са ми малко в годината и ми носят голяма радост ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот dani111 » 02 Мар 2016, 10:35

Здравейте, според мен най-оригиналния подарък за 8 март е този, който тя никога досега не е получавала, подарен е, не за да се отбие номера, както му се казва, а защото наистина искате да покажете обич, признателност и уважение към най-скъпата жена в живота си - майката.
Едно място, от което може да поръчате подаръка, за който ви споменах преди малко е от тук: http://banana.bg/588-podaraci-za-8-mart-za-mama :lol:
Надявам се да опресним малко темата и да съберем повече мнения с подобни места.
dani111
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Мар 2016, 10:31

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Мар 2016, 11:00

Малеее, то милото дете трябва цяла година да спестява пари, че да купи подарък на майка си от тоя сайт. :mrgreen:
За деня на мама смятам, че една хубава закуска в леглото, целувка, дори картичка, нещо скромно комбинирано с таткото за около 20 лева стига. :) Добра идея са портфейли, спа процедури, масаж, ваучер за магазин. Все пак е важно да се покаже уважението и любовта от мама, а не да се оръсват мъжете като за последно. Вярно , че има много девойки, въртиопашки, които празнуват, но това е просто каприз, в който глупавите мъже им угаждат, тогава тоя сайт с подаръци по 300 лева върши работа.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта