Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Elica » 02 Мар 2016, 14:35

Доста интересни неща има в този сайт. :mrgreen: Наистина ми харесаха, но повечето са много скъпи, обаче харесах една фруктиера, ама 160 лева, да не е позлатена? :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот dani111 » 02 Мар 2016, 15:50

Здравей, има скъпички неща, но една приятелка си поръча тази http://banana.bg/podaraci/12284-kokon-bonboniera, като изглежда доста по-сладка на живо :grin: , а ти коя си си харесала? може да е позлатена :grin:
dani111
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Мар 2016, 10:31

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Malina » 02 Мар 2016, 16:08

ЕЛи, спокойно, има фруктиери и за по една ябълка: http://banana.bg/podaraci/9019-fruktier ... results=56 :lol: :lol: :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Yunona » 02 Мар 2016, 16:16

Осми март е Денят на жената, затова трябва да бъдем уважени с оригинален подарък :) :) :)
На жената, не на майката - много ми е тъпо, че през социализма така изкривиха нещата. Това е денят на женската солидарност, денят, в който Жената е заявила, че се отърсва от от оковите на неравноправието, денят на гордостта и щастието да си Жена. Жена, не майка. Защото ние сме ценни не само като майки, напротив!
Затова празнувам с дъщерите (ееех, с голямата вече дистанционно), като таткото винаги ни изненадва с нещо приятно, малко и нежно. Няма нужда от финансови извращения, а от нещо, избрано или направено с внимание и уважение към тази част от човечеството, призвана да дарява топлота, красота и нежност :)

А денят на Майката (поне за християнския свят) е Благовещение. Обичам този празник с цялото си сърце. Просто през соц-а прехвърлиха неговите функции върху Осми март, защото християнските празници не се почитаха.

Празнувам Осми март, защото съм Жена и съм благодарна на всички онези смели жени, които извоюваха нашето равноправие и мисля за тези, които все още не са смятани за пълноценни човешки същества....
Празнувам Благовещение с дълбока благодарност за щастието, че съм Майка :)

А подаръците - те са около нас, момичета :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот Malina » 02 Мар 2016, 16:38

Важното е да се покаже любовта към жената, дали е празник на жената или на майката по-скоро нека всеки си го чувства така, както намери за добре, дали от соца или от другаде, наистина ни е останало усещането, че е подарък за мама, в което няма лошо. Децата толкова се вълнуват, ние в градината подготвяме някои неща отново за празника, а когато мъниците се покажат пред родителите си има толкова вълнение, особено, когато подаряват направената в градината картичка и цветето, което сме купили за мама. :) Много емоционален момент, който не е необходимо да струва много повече, целувката на родителите и прегръдката също са безценни! :) хубаво е, че можем да споделяме такива моменти със семействата, защото наистина е много емоционално, и съвсем вярно е, че не е необходимо да се харчат много хората, стига да са вложени истински чувства и желание, а не на сила и за да се отбие номера, или друго. когато е направено с любов и желание дори и за малка сума струва повече от най-скъпата фруктиера.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Най-оригиналният подарък за 8-ми март - съвети и идеи

Мнениеот fawla » 12 Май 2016, 13:55

Malina написа:Важното е да се покаже любовта към жената, дали е празник на жената или на майката по-скоро нека всеки си го чувства така, както намери за добре, дали от соца или от другаде, наистина ни е останало усещането, че е подарък за мама, в което няма лошо. Децата толкова се вълнуват, ние в градината подготвяме някои неща отново за празника, а когато мъниците се покажат пред родителите си има толкова вълнение, особено, когато подаряват направената в градината картичка и цветето, което сме купили за мама. :) Много емоционален момент, който не е необходимо да струва много повече, целувката на родителите и прегръдката също са безценни! :) хубаво е, че можем да споделяме такива моменти със семействата, защото наистина е много емоционално, и съвсем вярно е, че не е необходимо да се харчат много хората, стига да са вложени истински чувства и желание, а не на сила и за да се отбие номера, или друго. когато е направено с любов и желание дори и за малка сума струва повече от най-скъпата фруктиера.

Много точно казано! Вярно, че в днешни дни постоянно се чудим как да изкараме повече пари, как да спечелим повече и как да живеем на принципа "ден година храни", ноо не трябва да се прекалява! Истинските неща са безплатни!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron