Колко чифта обувки имате?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот Elica » 04 Ное 2016, 13:26

Онзи ден ги гледах, че в момента са около 15, много ми се виждат, повечето дори не ги нося, но все още не съм стигнала Кари Брадшоу. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 03:18

Аз не си купувам скъпи обувки затова и не ги трупам, защото например лятото нося пантофки, които издържат 1-2 години максимум. :lol: После пак се купуват нови. Зимата нося 1 чифт боти и 1 чифт ботуши. Имам и някакви на токове и платформи, които е така стоят в кутиите, защото не ги нося. Не се чувствам комфортно с високи обувки, освен това ме болят краката от тях, а не виждам защо да си причинявам тази болка само и само да ме заглеждат мъжете ли? Не, мерси. :lol:
Общо взето си купувам черни или бели обувки, за да мога да ги съчетавам с всички тоалети, а не за всеки тоалет да купувам различен цвят обувки - къде ще ги слагам. :lol: Пък и това са излишни пари според мен. Нося си ги докато стават и после се изхвърлят и така.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот vanusha » 06 Дек 2016, 13:28

rose_92 написа:Аз не си купувам скъпи обувки затова и не ги трупам, защото например лятото нося пантофки, които издържат 1-2 години максимум. :lol: После пак се купуват нови. Зимата нося 1 чифт боти и 1 чифт ботуши. Имам и някакви на токове и платформи, които е така стоят в кутиите, защото не ги нося. Не се чувствам комфортно с високи обувки, освен това ме болят краката от тях, а не виждам защо да си причинявам тази болка само и само да ме заглеждат мъжете ли? Не, мерси. :lol:
Общо взето си купувам черни или бели обувки, за да мога да ги съчетавам с всички тоалети, а не за всеки тоалет да купувам различен цвят обувки - къде ще ги слагам. :lol: Пък и това са излишни пари според мен. Нося си ги докато стават и после се изхвърлят и така.

оф, това с купуването на неудобни обувки отдавна го прекратих, предпочитам да си купя нещо качествено и удобно, отколкото много, които стоят по кутиите и после подарявам или продавам в олх. :)
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот Pipilota » 06 Дек 2016, 13:52

аз все още си купувам неща, които после не нося. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот teodoran1 » 19 Дек 2016, 14:48

Имам доста чифтове обувки, но сега съм си харесала ето тези http://obuvkite.net/p/Damski-visoki-ket ... veni-r-373
Уникален цвят са и няма как да им устоя :)
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот Kaya » 19 Дек 2016, 15:34

Pipilota написа:аз все още си купувам неща, които после не нося. :lol:

И аз тази зима направих така и сега си нося старите боти, защото се надцених и си взех доста високи, а се изморявам да бутам количкаата с тях и са ми неудобни да слизам и да се качвам по стълби.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот preslavaslavova » 24 Дек 2016, 19:15

Аз съм така, но с дрехите.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот отчаяна » 27 Дек 2016, 10:52

preslavaslavova написа:Аз съм така, но с дрехите.


За многото дрехи нали трябват обувки :grin: , сигурно и те не са ти малко.
Аз не съм толкова пристрастена към обувките, имам няколко чифта, които максимално ги използвам :grin: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот Jully » 27 Дек 2016, 11:43

Хубавите обувки са ми слабост, много сериозна женственост се демонстрира с тях, а и дори и фигурата да не е прекрасна, обувките винаги стоят добре. :wink:
последно си купих страхотни обувки за коледното парти .. http://brando.bg/%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1% ... -1543.html
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко чифта обувки имате?

Мнениеот Jully » 27 Дек 2016, 11:44

Хубавите обувки са ми слабост, много сериозна женственост се демонстрира с тях, а и дори и фигурата да не е прекрасна, обувките винаги стоят добре. :wink:
последно си купих страхотни обувки за коледното парти .. http://brando.bg/%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1% ... -1543.html
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron