Какво мислите за лазерната корекция на зрението?

Какво мислите за лазерната корекция на зрението?

Мнениеот winterrose » 06 Мар 2013, 21:41

Какво мислите за лазерната корекция на зрението? Интересувам се от клиники, специалисти, цени и всичко, свързано с това ще ми е от полза. Някой подлагал ли се е на такава операция?
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Какво мислите за лазерната корекция на зрението?

Мнениеот geriva » 06 Мар 2013, 22:41

Аз не съм си правила, но мой колега се подложи на такава процедура-доволен е от резултата.
Ето сайта на клиниката:
http://www.eyeclinic-den.com/
Събери повече мнения, пожелавам ти да попаднеш на най-добрия специалист!
Успех!
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Лазерна корекция на зрението

Мнениеот innnka » 07 Апр 2013, 16:59

Здравейте, подложих се на такава корекция съвсем скоро, преди 10 дена. Диоптрите ми бяха -3.5 и -3.75. И аз като вас се лутах и четох в интернет, но мнения всякакви.Сега с радост се надявам да ви помогна. Моята корекция беше направена в клиника Свети Николай Чудотворец във Варна. Искам да изкажа изключителната си благодарност на д-р Хубанов и целия му екип, без тях нямаше да се справя. Сега вече виждам перфектно, нямам никакви остатъчни диоптри. Въпреки страха, ако имате финансовата възможност ви препоръчвам да се оперирате, чувството после е неописуемо.Ако искате повече информация оставете някакъв адрес и бих ви помогнала с каквато информация мога, понеже съвсем скоро и аз бях от другата страна!Успех!
innnka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2013, 16:52

Re: Какво мислите за лазерната корекция на зрението?

Мнениеот red_eyes » 31 Яну 2017, 15:41

Не всеки е подходящ да му се направи лазерна корекция на зрението. Първо това трябва да се уточни и после лесно. Заслужава си, не е много евтино, но поне няма проблеми после.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Лазерна корекция на зрението

Мнениеот Snejito » 19 Май 2017, 12:55

Не трябва да се прибягва до лазарна операция,особено при късоглвдство.След такава операция не пзволяват да имаш деца.
Snejito
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Май 2017, 18:40

Re: Лазерна корекция на зрението

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Май 2017, 16:12

Snejito написа:Не трябва да се прибягва до лазарна операция,особено при късоглвдство.След такава операция не пзволяват да имаш деца.

Снежи, това го чувам за първи път! Да не е бил индивидуален случай или е наистина за всяка операция, интересно е защо не се упоменава като проблем, все пак раждането на деца не е нещо , което е шега. Всъщност, проблемът при очите е от напъните и налягането, би трябвало да няма проблеми при лазерна операция, ако се направи планирано секцио.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво мислите за лазерната корекция на зрението?

Мнениеот Боби_Тони » 20 Ное 2018, 12:12

Това за забраната за деца ми се струва нелепо. Знам че в някои случаи на очни заболявания препоръчват да се ражда секцио, за да се избегнат напъните, но това е различно...
Имам познат, който с лазерна операция се реши проблема. Имаше много голям диоптър. Само че бяха му казали че тази операция се прави след 18-та година.
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с очни болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта