Георги Мамалев пита дамите - какво става

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Георги Мамалев пита дамите - какво става

Мнениеот FramarAdmin2 » 14 Мар 2013, 10:22

мамалев.jpg
мамалев.jpg (5.43 KiB) Прегледано 452 пъти
В цели седем образа ще се преобрази големият актьор Георги Мамалев в понеделник, 18 март, в Студио 5. Разбира се всеки от тях ще ни разкрие специфичен колорит.На сцената излиза иманярът, който единствен дава мило и драго за културно-историческото наследство на България и лично е открил плочата на хан Крум Страшни. Появява се и лекарят, смачкан от безконечните здравни реформи и очакващ да лекува европейския пациент – изряден, точен, спретнат, здрав пациент, да ти е кеф да го умориш. Появява се още преяждащият човек на нашето време, който и в политиката, и в бизнеса, и на власт, и в опозиция опустошава каквото според него става за ядене, т.е всичко. Не може да не видим и емблематичният футболен запалянко, който говори само за възхода и падението на любимия си отбор, записал в историята си незабравимата среща със звезден отбор в състав Роналдиньо, Роналдо, Марадона, Стоичков, сестрата на Марадона, Дейвид Бекъм и Виктория Бекъм ( нашенския отбор печели със служебен резултат 3:0 поради неявяване на противниковия отбор). И накрая... зрителите ще могат да чуят монолога на пациента, който е лекуван от 7 различни специалисти и въпреки всичко оздравява - известни са такива случаи, когато пациентът има огромно желание да оздравее, медицината е безсилна.
„Какво става” ? Разберете сами в понеделник, 18 март от18:30 часа
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Георги Мамалев пита дамите - какво става

Мнениеот iriny » 27 Авг 2019, 14:32

Голям актьор и голям човек! Фенка съм му! Страхотен образ е. Много обичам филмите с негово участие от едно време, особено "Оркестър без име". И в "Клуб НЛО" беше неотразим. Сега си търся автобиографичната му книга "Усмихни се, човече!" . Знае ли някой в кои книжарници я има?
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Георги Мамалев пита дамите - какво става

Мнениеот mimeto96 » 19 Ное 2019, 19:48

iriny написа:Голям актьор и голям човек! Фенка съм му! Страхотен образ е. Много обичам филмите с негово участие от едно време, особено "Оркестър без име". И в "Клуб НЛО" беше неотразим. Сега си търся автобиографичната му книга "Усмихни се, човече!" . Знае ли някой в кои книжарници я има?


И на мен ми е любим актьор. Много е забавен! А книгата му мисля, че я видях в Хеликон.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта