21 Юли 2016, 15:39
Harmony написа:silver933 написа:само ако не ставаш войнствен е добре. :) ПОлезно е със сигурност да с ехраниш с повече жива храна, може да се ядат яко риби, което е супер полезно и на 100% замества месото
Аз познавам двама вегетарианци, единият е брат ми и нямам впечатление да са войнствени. Даже напротив, и двамата са душици.
25 Юли 2016, 13:51
25 Юли 2016, 14:12
26 Юли 2016, 16:43
S_Milenska написа:Единствен недостатък е, че много често това те ограничава от гледна точка на факта, че трудно можеш да си избереш храната, особено по заведения и купони. :) Всичко е с месо. Да речем в бързото хранене трудно можеш дас и намериш вегетарианска храна :)
27 Юли 2016, 09:11
S_Milenska написа:Единствен недостатък е, че много често това те ограничава от гледна точка на факта, че трудно можеш да си избереш храната, особено по заведения и купони. :) Всичко е с месо. Да речем в бързото хранене трудно можеш дас и намериш вегетарианска храна :)
28 Юли 2016, 15:13
red_eyes написа:S_Milenska написа:Единствен недостатък е, че много често това те ограничава от гледна точка на факта, че трудно можеш да си избереш храната, особено по заведения и купони. :) Всичко е с месо. Да речем в бързото хранене трудно можеш дас и намериш вегетарианска храна :)
Не съм съгласна. В менютата на ресторантите винаги има и безмесни ястия или аламинути. За салатите да не говорим, не всички за с месо.
28 Юли 2016, 16:42
19 Окт 2016, 09:24
dinkog написа:Тъй като съм вегетарианец ще си кажа моята позиция. :) Не ям месо от как се помня, вече над 20 годиниПросто не ме кефи. Има си предимства, чисто здравословно се чувствам много добре, но недостатъците са много социални. Често ме гледат все едно съм някакъв женчо, който не иска да яде месо и толкоз.
Обаче много от месоядните правят грешката, че не ядат чисто месо, а много боклуци, които нормално им скапват здравето, а при мен тоя риск го няма.
По заведенията изборът е малък, а ако си веган направо се пиши бегал да избереш нещо.
01 Ное 2016, 17:25
02 Ное 2016, 10:08