София: "Вълче време" ще настъпи с ФСБ

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

София: "Вълче време" ще настъпи с ФСБ

Мнениеот FramarModRosi » 22 Мар 2013, 10:50

hard rock.jpg
hard rock.jpg (4.92 KiB) Прегледано 309 пъти
Българските легендарни рок музиканти от ФСБ представят нов спектакъл, озаглавен "Вълче време", който със сигурност ще зарадва почитателите на твърдия саунд. Неговата премиера ще бъде в сряда, 27 март в зала 1 на НДК. Както подсказва заглавието на концерта, и този път музикантите от ФСБ ще ни споделят както вечни, така и нови прозрения за живота, пресъздадени с езика на рока. Шоуто ще включи парчета, които продължават да взривяват три поколения почитатели на рока. То ще бъде един спектакъл с по - рокаджийско звучене. След дълго затишие ФСБ, в състав от Иван Лечев, Румен Бояджиев и Константин Цеков се завърнаха отново на сцена през април 2010. През декември същата година пък ни зарадваха с национално турне, което включи най - взривяващите хитове от 35-годишната им кариера, както и новият албум на групата"ФСБ Точка". През 2011г. музикантите откриха Есенния салон на изкуствата в Античен театър Пловдив с оригиналната си програма "ФСБ Симфони", а през април 2012 показаха мащабен симфоничен проект пред софийска публика.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: София: "Вълче време" ще настъпи с ФСБ

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Авг 2019, 15:39

"ФСБ", заедно с "Фактор", "Диана Експрес", "Щурците" и "Сигнал" са сред любимите ми български групи. Спомням си, че като малка въздишах по Иван Лечев. Той и сега е голям симпатяга! :wink:
Не зная какво е мнението ви за съвременната българска рок музика, но аз като че ли не мога да открия група, която наистина да ми харесва.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: София: "Вълче време" ще настъпи с ФСБ

Мнениеот petyo62 » 15 Ное 2019, 20:14

lyuta_chushka95 написа:"ФСБ", заедно с "Фактор", "Диана Експрес", "Щурците" и "Сигнал" са сред любимите ми български групи. Спомням си, че като малка въздишах по Иван Лечев. Той и сега е голям симпатяга! :wink:
Не зная какво е мнението ви за съвременната българска рок музика, но аз като че ли не мога да открия група, която наистина да ми харесва.


Аз съм от по-старото поколение и както се казва младостта ми е минала с песните на тези групи. Добър вкус за музика имаш! :+1:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron