Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Коментари, мнения и препоръки за участниците в нашата програма.

Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот FramarMedia » 27 Апр 2011, 10:41

Хотел "Родопи" предоставя 10% отстъпка от цените на нощувката и спа/рехабилитационните услуги за притежателите на карти "Вземи повече".
Изображение
Коментирайте Хотел Родопи в тази тема!
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот radowen » 15 Ное 2011, 11:21

През 20 месец август бяхме там със съпруга и детето ми. Ползвахме петдневен пакет, включващ закуска, обяд, вечеря, нощувки и 3 спа процедури всеки ден + тангентор. Всичко беше много хубаво - обслужване, храна, ЦЕНИ и т.н. Само да имаше кой да ни гледа детето :lol:
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот Forman » 16 Ное 2011, 12:31

radowen написа:През 20 месец август бяхме там със съпруга и детето ми. Ползвахме петдневен пакет, включващ закуска, обяд, вечеря, нощувки и 3 спа процедури всеки ден + тангентор. Всичко беше много хубаво - обслужване, храна, ЦЕНИ и т.н. Само да имаше кой да ни гледа детето :lol:

Как е храната в този хотел? Мисля да си направя една зимна почивка по празниците, но дали ще има свободни места?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот valiart » 16 Ное 2011, 23:59

radowen написа:През 20 месец август бяхме там със съпруга и детето ми. Ползвахме петдневен пакет, включващ закуска, обяд, вечеря, нощувки и 3 спа процедури всеки ден + тангентор. Всичко беше много хубаво - обслужване, храна, ЦЕНИ и т.н. Само да имаше кой да ни гледа детето :lol:


Колко Ви излезе това удоволствие?:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот Violetta » 17 Ное 2011, 11:09

Ще трябва да се посети, на всяка цена!
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот radowen » 17 Ное 2011, 13:37

Храната е много добра - и като количество и като качество! Детето ни беше на 2 год. и половина и всичко му беше безплатно! Освен менюто по пакета в ресторанта се предлага на сносни цени и страхотни родопски деликатеси!
Пакета за 5 нощувки /в стая в хотела с вана с минерална вода, защото има и къща за гости в битов стил/ със закуска, обяд и вечера+съответните процедури беше 250 лв. на човек, т.е 500 лв. за семейството ни. Има и най-различни други СПА процедури, които може да се ползват допълнително срещу заплащане. В сайта на хотелския комплекс всичко е описано. Ние си направи резервацията по телефона - месец по-рано.
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот valiart » 26 Ное 2011, 01:09

Трябва да проверя дали има възможност да отседнем там по Нова година. Ще бъдем компания от 6 души някъде,
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Хотел "Родопа", село Баните, област Смолян

Мнениеот radowen » 28 Ное 2011, 09:57

valiart написа:Трябва да проверя дали има възможност да отседнем там по Нова година. Ще бъдем компания от 6 души някъде,

Мисля, че е добра идея! Освен това, се предлагат и организирани екскурзии до близки забележителности /ако в зимно време сте запалени туристи...:)/!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24


Назад към Вземи повече

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта