Помагат ли магнитните наколенки Д-р Ливайн

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот Forman » 26 Дек 2011, 14:42

Като за толкова хубави тия наколенки, защо все още се произвеждат инжекции, таблетки и мазила за стави? А и скоро не се е появявал д-р Ливайн, да не мисли още магнитни чудеса?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот valiart » 26 Дек 2011, 22:30

С тези реклами, само вземат паричките на хорицата.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот Memento » 05 Фев 2012, 17:28

Дори да няма невероятните рекламирани свойства, от толкова много втълпяване на хората и агресивна медийна кампания се получава един масов ефект плацебо, масово внушение и ефекта не е толкова на физическа а по-скоро на психологическа основа, което все пак е нещо :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот elena » 21 Май 2012, 12:04

Не знам дали магнитните наколенки на Д-р Ливайн помагат, защото не съм ги използвала и се надявам още дълги години да не ми се налага :mrgreen: Истина е обаче, че магнитите лекуват и по-точно магнитното поле, което създават. То е слабо, но оказва благоприятно въздействие на всички органи и системи в човешкото тяло. Дори има книги, посветени на лечебната сила на магнитите.
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот bobito » 28 Май 2012, 19:33

elena написа:Не знам дали магнитните наколенки на Д-р Ливайн помагат, защото не съм ги използвала и се надявам още дълги години да не ми се налага :mrgreen: Истина е обаче, че магнитите лекуват и по-точно магнитното поле, което създават. То е слабо, но оказва благоприятно въздействие на всички органи и системи в човешкото тяло. Дори има книги, посветени на лечебната сила на магнитите.

Една дружка има проблеми с кръста и то доста сериозни, та сега й предписаха рехабилитация с... магнити. Друг приятел пък, баскетболист човека, постоянно ходи с магнитни наколенки и твърди, че му помагат, а не е от хората, които се връзват на празни приказки. Със сигурност оказват благоприятно влияние, но се изисква постоянство.
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот Камелия » 30 Май 2012, 16:33

Да ви кажа хора като стара баба съм от време на време така ме болят колената, че съм готова да си сложа проклетите наколенки, но дали ще ми помогнат? На 30 години съм не съм престаряла, но си ме болят като на старица.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Магнитни наколенки Д-р Ливайн

Мнениеот mimeto » 30 Май 2012, 18:47

Камелия написа:Да ви кажа хора като стара баба съм от време на време така ме болят колената, че съм готова да си сложа проклетите наколенки, но дали ще ми помогнат? На 30 години съм не съм престаряла, но си ме болят като на старица.

Майка ми е луда на тази тема - излезе ли нещо такова, веднага се купува. Е, вече си има и космодиск, и магнитни наколенки и твърди, че се чувства много по-добре отпреди. Купихме и на свекърва ми, и тя остана впечатлена. Явно наистина помагат, а и не струват милиони, така че не пречи да опиташ поне. Щом толкова много те болят колената и това е вариант, със сигурност ще облекчи болката, но ти знаеш ли защо те болят? Ходила ли си на лекар, защото би трябвало да има причина за тези болки и магнитните наколенки само да ги замаскират - ти най-добре си знаеш. Младо момиче си, погрижи се за здравето си, защото без него... Докато сме млади не обръщаме внимание на много неща, но после ни излизат през носа, а човек се възстановява много по-лесно и бързо докато е млад.
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Предишна

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта