Бирата ли е виновна за биреното коремче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Malina » 08 Мар 2016, 15:23

И аз съм почитател на бирата, особено през лятото, но като цяло я избягвам, много мазни мезета вървят с нея. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот miron » 10 Мар 2016, 16:00

Да ви кажа, аз съм отслабвал точно когато съм пил бира. нали знаете, че дебел алкохолик няма, освен един, който познавам, другите са добре. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот analizatorka » 10 Мар 2016, 16:58

miron написа:Да ви кажа, аз съм отслабвал точно когато съм пил бира. нали знаете, че дебел алкохолик няма, освен един, който познавам, другите са добре. :mrgreen:


Аз пък не съм чула алкохолик да пие само бира :mrgreen: Тъй че давайте спокойно.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Krum » 07 Апр 2016, 16:20

miron написа:Да ви кажа, аз съм отслабвал точно когато съм пил бира. нали знаете, че дебел алкохолик няма, освен един, който познавам, другите са добре. :mrgreen:

Дет' се вика да си пием! Лошото на бирата е, че хич не ѝ вървят мезета като салати, а винаги гледаме да е нещо изпържено! :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Апр 2016, 16:55

Честно да ви кажа, като си гледам корема, определено не съм изпила чак пък толкова много бира! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот balsam » 08 Апр 2016, 09:18

И без бира има доста хора с коремче, тъй че едва ли ще е от бирата :lol: . Правете коремни преси и си пийте бирата! :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Апр 2016, 10:06

balsam написа:И без бира има доста хора с коремче, тъй че едва ли ще е от бирата :lol: . Правете коремни преси и си пийте бирата! :grin:

Между другото, казват, че коремните преси не помагат за спадането на корема, а по-скоро има други комплексни упражнения, това асмо като вметка.
Наистина ако пиете само бира, то няма как да се издуете до толкова, че чак вече да се образуват мазнини и да стане пословичния огромен корем. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Snejna » 10 Апр 2016, 15:18

Хмм, не знам, но моят мъж върти я сучи я и все към някаква бира се навърта, но не мога да кажа, че има коремче, дори лятото сваля, за сметна на зимата, когато не пие бира, така че.. ;) май не е истина, дори и историите с течната баничка май не са верни
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Апр 2016, 16:38

Snejna написа:Хмм, не знам, но моят мъж върти я сучи я и все към някаква бира се навърта, но не мога да кажа, че има коремче, дори лятото сваля, за сметна на зимата, когато не пие бира, така че.. ;) май не е истина, дори и историите с течната баничка май не са верни

Много младежи отказват да пият бира от опаснения, че ще им порасне корем. :) синът ми има такъв приятел, но за сметка на това момчето не се притеснява да яде хамбургери. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Lollipop » 13 Апр 2016, 15:10

Но пък никой няма опасния, че може да му порасне акъл от някъде. :) Как може от една напитка да си мислим, че едва ли не ще се ошишкаме безвъзвратно?!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта