Бирата ли е виновна за биреното коремче?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот tinkerbell » 14 Апр 2016, 11:17

От време на време по една не вреди. Но стане ли чест навик, както обикновено лятото се случва при много хора, коремчето си е налице.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Апр 2016, 11:22

tinkerbell написа:От време на време по една не вреди. Но стане ли чест навик, както обикновено лятото се случва при много хора, коремчето си е налице.

Не съм съгласна. Знаеш ли колко познати имам, които си пийват бира всеки ден и нямат корем, нито нищо. И такива, които не пият и имат и корем и друго. :mrgreen: На бирата проблемът са ѝ пържените картофки в комбинация. :) Но аз съм го и казвала и преди и пак ще го кажа, на врмето когато отслабнах изключително много, пиех само бира и ядях само грах. Като пиех само бира, под 2 литра на ден не ги приемах за пиене. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Свалих към 30 килограма за 2-3 месеца. :) Вярно, че бях млада и тийн, но когато калориите са калории те са си калории!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот mamina » 14 Апр 2016, 12:29

Любопитно ми е някой пие ли бира без мезе? :grin: Аз не мога да кажа ,че съм от редовните пиячи, но когато пия вино или бира не ми е вкусно само тях да ги пия, трябва ми и нещо странично. Който не яде нищо с бирата по може да каже дали качва на коремче.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Krum » 07 Мар 2017, 13:39

mamina написа:Любопитно ми е някой пие ли бира без мезе? :grin: Аз не мога да кажа ,че съм от редовните пиячи, но когато пия вино или бира не ми е вкусно само тях да ги пия, трябва ми и нещо странично. Който не яде нищо с бирата по може да каже дали качва на коремче.

А, аз мога да пия бира и без да ям нищо допълнително, някой път си прекарвам страхотно и без мезе, но от както пораснах, предпочитам да имам нещо покрай чашката. И разбира тея неща винаги са високовъглехидратни и затова после мога да се похваля и с бирено коремче. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Anka » 07 Мар 2017, 16:26

Минахме годините, когато пиехме и без мезета, но за корема наистина са виновни картофките покрай бирата, а не самата тя, колкото и да е калорична, тя все пак е течност, която се преработва много бързо, за разлика от едни пържени картофки например.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Мар 2017, 17:21

Oтдавна се доказа, че виновникът не е бирата, а мезето! Никой не пие бира със салата, нали? Всеки я пие с нещо пържено.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот vanusha » 07 Мар 2017, 20:16

На младици по цял денвисяхме по парковете и пиехме бира, бяхме тогава и най-слаби и най-жизнени. От както взехме да слагаме мезета и да даваме пари и за ядене, взехме да отпускаме кореми всичките. :lol:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Мар 2017, 20:29

vanusha написа:На младици по цял денвисяхме по парковете и пиехме бира, бяхме тогава и най-слаби и най-жизнени. От както взехме да слагаме мезета и да даваме пари и за ядене, взехме да отпускаме кореми всичките. :lol:

и аз ткаа предих, еднолято без усилия свалих 30 килограма без да разбера, сега не мога и 3 кила да сваля без да научи целия блок, че съм гладна. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Lili_gagarin » 03 Окт 2017, 15:16

Покрай бирата колко чипс, картофи, фъстъци, пържени храни вървят? Затова и заради нея всички отпарят едни големи кореми, не е за друго. :mrgreen: Иначе бирата, въпреки въглехидратите, които има не е чак толкова стршана, по-страшно става, когато тея въглехидрати бъдат комбинирани с голямо количество мазнини, което става, когато си хапваме я чипс, я хапки, я картофки..
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Бирата ли е виновна за "биреното коремче"?

Мнениеот Mon_ton » 25 Окт 2017, 19:46

определено мезетата спъват коня,като се почне не се спира, а и с годините повече ядем, отколкото пием...
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта