Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Andrey » 25 Май 2016, 11:22

pravilno написа:Като я лъжат какво печелят? Нали е тяхна половинка! Едва ли й правят услуга, като я залъгват и я лъжат колко добре изглежда, а то не е така. Даже казвайки й, че дебела е по-хубава, допринасят за вредата на здравето й.

Ами то не е така, жената винаги не е доволна и винаги иска да получи комплимент. ;) Никой не казва, на някоя трътла да и кажеш че има супер фигура, ама ся с малко разлики, жеите обичат да бъдат похвалени. :) Иначе си рискуваме ненормален скандал, затова че сме и спестили някоя друга честна дума.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Mon_ton » 25 Май 2016, 12:11

pravilno написа:Като я лъжат какво печелят? Нали е тяхна половинка! Едва ли й правят услуга, като я залъгват и я лъжат колко добре изглежда, а то не е така. Даже казвайки й, че дебела е по-хубава, допринасят за вредата на здравето й.

Тука не става въпрос, да се обяснява на някоя дебелана, че изглежда като Никол Кидман.. :banghead: :!: :!: :!:

Моят мъж го усещам, че и той доста ме послъгва напоследък, но е мило, наясно съм, че не изглеждам както преди раждането и че може би никога няма да успея да си върна идеалните размери и гърди, най-вече, но той по никакъв начин не ме е накарал да се чувствам неприятно заради това, че гърдите ми са променени, дори толерира излизането ми без сутиен и подобни и не смята,че има защо да се срамувам. Дали е така или не, той си знае, на мен не ми пречи и ми харесва подкрепата, която получавам.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот pavleta » 25 Май 2016, 12:58

Жените сами забелязват къде и с колко в повече е фигурата им и без мъжете да ги успокояват или да им показват :lol: . Не знам жена да е доволна от килограмите си или ако те не са проблем, все откриват някакъв кусур във фигурата си :lol: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот S_Milenska » 21 Юни 2016, 10:49

pavleta написа:Жените сами забелязват къде и с колко в повече е фигурата им и без мъжете да ги успокояват или да им показват :lol: . Не знам жена да е доволна от килограмите си или ако те не са проблем, все откриват някакъв кусур във фигурата си :lol: .

Кусури винаги се намират. ;) Малко са жените, които са истински щастливки, да се радват на фигурата си и не се интересуват от мнението на околните. ;) Мъжете послъгват според мен най-често, за дан е я обидят и да не си навличат скандали, или просто не мислят, че това е нещо, на което да отдават толкова голямо внимание и може и изобщо да не забележат.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот iwoni » 21 Юни 2016, 15:09

Може да си мислим, че мъжете не забелязват такива нещо, но не е вярно. Напротив, всичко отчитат. И когато съм качила някое и друго килце, и когато съм отслабнала. Приятелят ми сега смята, че съм прекалено слаба.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Локумът » 18 Юли 2016, 15:38

iwoni написа:Може да си мислим, че мъжете не забелязват такива нещо, но не е вярно. Напротив, всичко отчитат. И когато съм качила някое и друго килце, и когато съм отслабнала. Приятелят ми сега смята, че съм прекалено слаба.

Виждаме, но не го казваме, разбира се ако си отслабнала може да те похвалим, но ако си напълняла, трябва да си мълчим защото това е равносилно на самоубийство от наша страна.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Nightmare » 19 Юли 2016, 12:46

iwoni написа:Може да си мислим, че мъжете не забелязват такива нещо, но не е вярно. Напротив, всичко отчитат. И когато съм качила някое и друго килце, и когато съм отслабнала. Приятелят ми сега смята, че съм прекалено слаба.


Щом смята, че си прекалено слаба, значи се притеснява за теб и за здравето ти. Това е добре, браво на него.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Локумът » 23 Авг 2016, 12:25

Интересно е, че когато става въпрос за отслабването, никой не си слага нищо на сърцето, но когато става въпрос за качването на някое килце и става повече вече. :mrgreen: Но пък мъжете не можем да кажем нищо, освен ако не е отслабване, че става страшно тогава. Една жена, като чуе нещо за качване на килограми и става пушилка.. Общо взето трябва да си страшно смел и безсмъртен, че да кажеш на жена си "ей виждаш ми се напълняла". :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот m.vulev » 15 Ное 2016, 11:42

Златен мъж е този, който харесва жена си всякак и не обсъжда теглото й. А умната жена не пита мъжа си дали изглежда дебела или не.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Krum » 15 Ное 2016, 11:47

m.vulev написа:Златен мъж е този, който харесва жена си всякак и не обсъжда теглото й. А умната жена не пита мъжа си дали изглежда дебела или не.

Той и да не я харесва, смее ли да каже.. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта