Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 14:49

Тъжна Луна написа:Ами мисля,че лъжат, даже съм сигурна. въпреки че ние жените все се молим да ни кажат че сме дебели, па после като го кажат набеждаваме мъжете за прасета :wink:

Aма моля ви се, сякаш ние нямаме очи да се видим дали сме дебели, като ни прелива корема през гащите, какви ще сме?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Буба Мара » 30 Апр 2018, 14:56

Ама има много случаи когато ние жените все си мислим, че нещо не ни е наред и постоянно "се пощим" за разни недостатъци и страховете ни искат да бъдат убити, само че се случва обратнато. На всеки би му писнало да го питат "дебела ли съм?". Но това нямаше да е така (най-вероятно) ако мъжете правеха по-често компливенти на жените си и не ги казаха да търсят проблема в някое допълнително или несъществуващо кило. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Frac » 30 Апр 2018, 17:31

Има го този момент. Преди години работех в сладкарница и всеки ден си хапвах тортички :) Е, по дрехите и кантара разбирах, че нещата са се променили, но моя мъж ми викаше, че съм си добре, нямало разлика. Година след като бях напуснала сладкарницата го попитах и тогава си призна, че ме е излъгал :shock: , но за да не се притесня. Той пак ме бил харесвал :lol: !!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Мирослав Комшийски » 10 Май 2018, 17:12

който има половинка да си я лъжа, аз съм на всичките жени нито ги лъжа нито ме питат ква им е фигурата, който разбира при Миро се спира :chickencatch:
Ела на батя у креватя
Мирослав Комшийски
 
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Мар 2018, 15:57

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Милинка » 10 Май 2018, 17:26

Тоз Миро, май не подбира :wink:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Malina » 10 Май 2018, 18:48

Буба Мара написа:Ама има много случаи когато ние жените все си мислим, че нещо не ни е наред и постоянно "се пощим" за разни недостатъци и страховете ни искат да бъдат убити, само че се случва обратнато. На всеки би му писнало да го питат "дебела ли съм?". Но това нямаше да е така (най-вероятно) ако мъжете правеха по-често компливенти на жените си и не ги казаха да търсят проблема в някое допълнително или несъществуващо кило. :+1:

Съгласна съм, това е търсене на одобрение, мъжете забравят да направтя комплимент на половинката си или изтъкват само различни недостатъци, дори и те да не касаят външния вид.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъжете лъжат половинката си за фигурата й

Мнениеот Стоян75 » 20 Мар 2019, 13:05

Случвало се е да лъжа, ама то пък и как им идва да питат за фигурата си. Ако пък кажа истината, реакцията ще е "оле мале". Трудна работа е да ги разберем тия жени :grin:
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron