Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Любимият ви здравен вестник - близо до вас. Сега имате възможност да бъдете близо до него с всякакви коментари, препоръки, предложения и опровержения.

Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Мнениеот FramarModRosi » 28 Мар 2013, 10:18

Брой 20 на вестник "Фрамар" е вече на ваше разположение!
Framar.jpg
Framar.jpg (25.65 KiB) Прегледано 2578 пъти
В него ще ви срещнем с три българки, избрали да дарят живот в три различни европейски страни – България, Испания и Белгия. Вижте отблизо техните истории, за да разберете каква е разликата в това да бъдеш майка в Европа... и у нас.
В брой 20 на вестник "Фрамар" ще прочетете какво сподели пред нас запленяващо сексапилната актриса Диляна Попова и към какво призовава всички жени. Готината учителка от „Революция Z”, лошото момиче от „Стъклен дом“, сексапилната Ники в „Love net”, Диляна в „Още една мечта”… Кое е любимото й превъплъщение? Ще разберете на страниците на вестник Фрамар. Но това не е всичко…Още една запленяваща дама ще трогне сърцата и умовете ни с цитати от нейните световноизвестни книги. Ще ви срещнем с Исабел Алиенде.
Разгръщайки страниците ни, ще ви се прииска да стегнете куфарите си и да тръгнете към следващата си дестинация, водени от арх. Петър Бакърджиев - мечтателят с раница на гърба, оставащ верен поданик на Негово Величество Пътешествието.
Само в новия брой на вестник "Фрамар" ще научите също колко кучета водачи на незрящи хора има в България, защо някои управители на заведения и банки не ги допускат и кои са десетте молби на кучето водач. Ако търсите начин да покажете на децата си, че и математиката може да бъде забавна, вземете пример от старозагорските ученици от VI ОУ "Св. Никола" и научете повече за техния Геометричен кадрил!
На тези и на още много интересни и полезни статии ще се натъкнете в електронния формат на ВЕСТНИК "фРАМАР".
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Мнениеот plamit000 » 04 Фев 2014, 15:12

Напоследък много харесвам Диляна Попова - млада, красива и талантлива! :P
plamit000
 
Мнения: 29
Регистриран на: 18 Окт 2013, 09:50

Re: Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Мнениеот krasyto » 11 Фев 2014, 15:27

plamit000 написа:Напоследък много харесвам Диляна Попова - млада, красива и талантлива! :P


Какво пък толкова й харесвате. Според мен от време на време се друса...Чисто мое мнение си е, на такава ми прилича понякога
krasyto
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Фев 2014, 14:53

Re: Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Мнениеот Lyomi » 11 Фев 2014, 15:34

krasyto написа:
plamit000 написа:Напоследък много харесвам Диляна Попова - млада, красива и талантлива! :P


Какво пък толкова й харесвате. Според мен от време на време се друса...Чисто мое мнение си е, на такава ми прилича понякога

Малко е апатична и неадеватна от време на време, но иначе е сладка, не можеш да отречеш :P
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Брой 20 – Ще ви срещнем със запленяващата Диляна Попова

Мнениеот pepa1974 » 05 Мар 2014, 19:08

Диляна Попова ми харесва като излъчване, но я оцених като актриса в Love.net, игра перфектно, а после много силна роля направи и в "Стъклен дом". Има красива усмивка и собствен стил. Както се казва-Дай боже всекиму!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Вестник Фрамар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта