11 АПРИЛ - Световна премиера на филма "Окупирай любов"

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

11 АПРИЛ - Световна премиера на филма "Окупирай любов"

Мнениеот FramarModRosi » 02 Апр 2013, 09:45

Occupy love.jpg
Occupy love.jpg (94.55 KiB) Прегледано 395 пъти
В четвъртък, 11 април, очаквайте световната премиера на филма "Окупирай любов"/Occupy love. Един филм за окупационните движения по света, който България повече от всякога има нужда да види в това съдбовно за нас време. Филмът ще бъде премиерно излъчен в над 20 страни едновременно. София, Пловдив, Варна, Велико Търново, Горна Оряховица, Стара Загора, Сливен, Габрово и др. също ще се включат в световната инициатива. ;)
Идеята за "Окупирай любов" възниква покрай окупацията на Уолстрийт и движението "Окупирай". Но той касае случващата се навсякъде по свята революция на съзнанието и любовта. Посланието на филма е просто. Когато ние умираме емоционално и финансово, нужно е да преосмислим себе си…Какво ни става? "Окупирай любов" ще се опита да ни отговори на този и редица други екзистенциални въпроси…Дали ще успее? Убедете се сами на 11 април.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: 11 АПРИЛ - Световна премиера на филма "Окупирай любов"

Мнениеот mimeto96 » 10 Окт 2019, 09:54

Тоя филм не съм го гледала. Каква значи окупирай любов? Нали уж става въпрос за революции? Нещо не ми е ясно...
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: 11 АПРИЛ - Световна премиера на филма "Окупирай любов"

Мнениеот iriny » 10 Окт 2019, 10:10

mimeto96 написа:Тоя филм не съм го гледала. Каква значи окупирай любов? Нали уж става въпрос за революции? Нещо не ми е ясно...

Филмът е хубав. Трябва да го гледаш. Тогава ще разбереш за какво става въпрос. :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта