Визията издава сексуалните тайни на жените

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Буба Мара » 14 Юни 2018, 17:30

Визията не издава сексуалните тайни. Щом ги издава, това не са никакви тайни :) Това е нещо, което крещи и иска да бъде видяно, забелязано, обсъдено. Минало е покрай тайните.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Rali_hr » 15 Юни 2018, 15:25

Буба Мара написа:Визията не издава сексуалните тайни. Щом ги издава, това не са никакви тайни :) Това е нещо, което крещи и иска да бъде видяно, забелязано, обсъдено. Минало е покрай тайните.

Един вид, външния вид подсказва дали някой е по-разкрепостен, или пък точно обратното. Аз не мисля така, познавам много мръсници, които са много скромни на външен вид, познавам и такива, които много говорят, а в леглото са много консервативни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Юни 2018, 17:30

Rali_hr написа:
Буба Мара написа:Визията не издава сексуалните тайни. Щом ги издава, това не са никакви тайни :) Това е нещо, което крещи и иска да бъде видяно, забелязано, обсъдено. Минало е покрай тайните.

Един вид, външния вид подсказва дали някой е по-разкрепостен, или пък точно обратното. Аз не мисля така, познавам много мръсници, които са много скромни на външен вид, познавам и такива, които много говорят, а в леглото са много консервативни.

Всъщност излиза,че дрехите и визията не издават сексуалните тайни
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Lisica » 18 Юни 2018, 12:24

Според мен пък е вярно, дрехите и визията показват същността на човек и какъв е по душа, до някъде. Дали е по-алтернативен, дали е кифла, дали е по-разкрепостена жената става ясно от държанието й. За мен лично има значение и определено ПОКАЗВА.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Дороти » 12 Дек 2018, 10:50

Дълбоко се съмнявам в това. Никога не знаеш какво се крие зад външния вид на човек, не само що се отнася до сексуалността и сексуалния му живот.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта